بهره برداری ازکلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

چاپ

میامی_نیوز،رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت :مجتمع کلینیک ویژه (کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه )در راستای اجرای طرح تحول سلامت در شاهرود با بیش از ۹۰% پیشرفت فیزیکی در ۵ طبقه تا پایان سال جاری افتتاح و خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی را ارائه خواهد نمود.

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه،دکتر رضا چمن  با اعلام این خبر ابراز داشت: یکی از نیازمندی های اساسی مردم و دانشگاه پلی کلینیک تخصصی استاندارد هست که خوشبختانه مجتمع کلینیک ویژه (کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه )در راستای اجرای طرح تحول سلامت در شاهرود با بیش از ۹۰% پیشرفت فیزیکی در ۵ طبقه ؛ یک کلینیک تخصصی بسیار مناسب می باشد که تا پایان سال جاری افتتاح و خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی را ارائه خواهد نمود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین افزود: این مجتمع مجهز به بخش های تصویر برداری پزشکی شامل :رادیولوژی، سونوگرافی ،سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی و همچنین آزمایشگاه و داروخانه می باشد.
دکتر چمن بیان داشت: کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی قلب، گوارش، روانپزشکی،پوست، عفونی، داخلی، چشم، ارتوپدی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب و سایر گروه های تخصصی در کلینیک دانشگاه علوم پزشکی شاهرود پیش بینی شده است.
وی افزود: این کلینیک بخش عمده ای از نیاز های خدمات درمان سرپایی کلینیکی و پاراکلینیکی را بر طرف خواهد نمود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تصریح کرد: در ادامه زحمات همکاران قبلی در ماه های اخیر بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه تامین کردیم و البته برای اتمام و تجهیز بیش از ۳۰ میلیارد ریال دیگر اعتبار لازم است که تلاش های ما استمرار دارد و امیدواریم که هر چه سریعتر در ماه های آتی شاهد افتتاح این پروژه بسیار مهم باشیم.