یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اسلایدر, سیاسی  »   زیبا سازی از مهمترین اولویت های شهرداری میامی است
184 بازدید
۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۳

شهردار میامی:

زیبا سازی از مهمترین اولویت های شهرداری میامی است

میامی نیوز- شهردار میامی با بیان اینکه اولین و مهم ترین عنصر زیباسازی در همه شهرها بحث مشارکت حداکثری مردم است،گفت: همه عناصر زیباسازی شهر در اختیار شهرداری نیست و با توجه به درآمد پایین شهرداری میامی و با توجه به اینکه بسیاری از بدنه ای اصلی مسیرهای شهر در اختیار مردم قرار دارد زیبایی شهری مشارکت مردمی را می طلبد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، محمد صادقی روز  جمعه در جمع نماز گزاران  نماز جمعه در بین الصلاتین در مسجد جامع میامی با بیان اینکه اولین و مهم ترین عنصر زیباسازی در همه شهرها بحث مشارکت حداکثری مردم است،ابراز داشت : همه عناصر زیباسازی شهر در اختیار شهرداری نیست و با توجه به درآمد پایین شهرداری میامی و با توجه به اینکه بسیاری از بدنه ای اصلی مسیرهای شهر در اختیار مردم قرار دارد زیبایی شهری مشارکت مردمی را می طلبد.

وی افزود :کار توسعه شهری و ایجاد شهرک ها در شهر توسط شهرداران و شوراهای گذشته انجام شده و امروز ما باید برای زیبا سازی و توسعه فضای سبز و ایجاد ظرفیت هایی برای جذب بیشتر گردشگران برنامه ریزی کنیم.

شهردار میامی تصریح کرد:نقشی که مردم در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری،‌حفظ اموال عمومی شهر، آرام سازی و زیباسازی سیما و منظر شهری و موارد دیگر می توانند ایفا کنند، بسیار مهم و حیاتی است و قطعاً مدیریت شهری جهت غلبه بر مشکلات شهر به مشارکت مردم نیاز دارد.

صادقی با اشاره به اینکه باید زیباسازی شهری در اولویت قرار گیرد تا شهروندان رغبت شهرگردی داشته باشند، ابراز داشت: شهرداری میامی این موضوع را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند،افزود:مردم میامی اگر پیشنهاد یا انتقادی از شهرداری و اقدامات آن دارند به ما اعلام کنند تا بررسی و تصمیمات بهتری در اجرای پروژه ها و برنامه ها گرفته شود.

شهردار میامی همچنین با اشاره به اینکه بعضی اختلافات با باعث ایجاد اختلال در اجرای پروژه ها و برنامه ها خواهد شد،گفت: اختلاف نظر در انجام پروژه ها و برنامه ها وجود دارد ولی امیدواریم بیان این نظرات به صورتی ارایه گردد تا منفعت شهر میامی را در پی داشته باشد.

صادقی در ادامه با اشاره به روز ۲۹ دی ماه روز هوای پاک،گفت:با توجه به وضعیت آب و هوای شهر میامی و آلودگی کمتر نسبت به شهرهای بزرگتر در این شهر این روز را به نام روز پاک گرامی داشته شود و همه مردم نیز در برنامه های مربوط به داشتن روز و شهر پاک مشارکت داشته باشند.

 

 

خبربعدی میامی نیوز اسلایدر  , سیاسی

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-شهردار میامی،طی پیامی،ولادت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع)وامام سجاد(ع) را تبریک گفتند. دراین پیام آمده است: دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی(ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی‌شک در امام حسین(ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز،صبح امروز سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی به همراه رابط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان با شهردار میامی دیدار کرد. در این دیدار رضا مهدیان گفت:١٤کانون فعال در سطح شهرستان فعالیت دارند که نقش...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز، ،محمدصادقی در پیامی ضمن گرامیداشت روز شهیدان، گفت: روز شهدا فرصتی برای قدردانی از مجاهدت های دلیر مردان و شیرزنان ایران زمین اسلامی است که در برابر دشمن تا بن دندان مسلح و ۳۶ کشور حامی...
میامی نیوز_مهندس محمد صادقی گفت:شهردار کهن شهر میامی در پیامی پنجم اسفندماه، زادروز خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس را به تمامی مهندسان ایران اسلامی تبریک گفت. به گزارش میامی نیوز، بخشی از پیام محمد صادقی شهردار کهن شهر میامی...