چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, فرهنگی وهنری  »   ساخت اولین مستند سال٥٧درمیامی به روزهای پایانی خودرسید
167 بازدید
۲۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۳۰

ساخت اولین مستند سال۵٧درمیامی به روزهای پایانی خودرسید

میامی نیوز_اولین مستند حوادث روزهای انقلاب در سال٥٧به همت انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی ساخته شد.

میامی نیوز_اولین مستند حوادث روزهای انقلاب در سال۵٧به همت انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی ساخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،اولین مستند از خاطرات ۵٧از سوی انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی بر روی پرده خواهد رفت.

امیرحسام رحیمی،مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان میامی دراین‌باره گفت:این مستند ١٢دقیقه که با حضور تعدادی از شاهدین روزهای انقلاب درمیامی کلید خورده است به‌زودی پخش خواهد شد.

وی افزود:کار فیلم‌برداری آن طی هفته های گذشته انجام‌شده است که به‌زودی کار تدوین آن به پایان خواهد رسید.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی افزود:این مستند به گوشه‌ای از حوادث سال۵٧از زبان شرکت‌کنندگان درراهپیمایی روزهای انقلاب پرداخته است.

کارگردان مستند ۵٧میامی گفت:فیلم‌برداری این مستند بر عهده حسن رحیمی(محمدآباد)بوده است که امیدواریم تا ایام‌الله دهه فجر جهت پخش آماده شود.

رحیمی هدف از ساخت آن را بیان تاریخ کشور ایران از زبان همشهریان به‌منظور تأثیرگذاری بیشتر، فعالیت هنرمندان انجمن سینمای جوانان میامی در انجام امور هنری،ارزشی انقلابی اعلام کرد و افزود: اوایل دی‌ماه سال جاری فیلم‌برداری را با تعدادی از اهالی این انجمن شروع کردیم و با کمک و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی فیلم‌برداری را به پایان برسانیم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط