پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, اقتصاد, فرهنگی وهنری, گفتگو  »   ساماندهی گلزارهای شهدای میامی نیازمند یک میلیارد تومان اعتبار است
54 بازدید
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۳

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میامی :

ساماندهی گلزارهای شهدای میامی نیازمند یک میلیارد تومان اعتبار است

میامی نیوز  - رئیس بنیاد شهید میامی با اشاره به پیشرفت ۵۵ درصدی مرمت و بازسازی ۳۳ گلزار شهدای این شهرستان، گفت: ساماندهی این اماکن بالغ بر یک میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

میامی نیوز  – رئیس بنیاد شهید میامی با اشاره به پیشرفت ۵۵ درصدی مرمت و بازسازی ۳۳ گلزار شهدای این شهرستان، گفت: ساماندهی این اماکن بالغ بر یک میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

محسن چین سری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن بیان اینکه مرمت گلزارهای شهدای میامی ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز داشت: بالغ‌بر یک میلیارد تومان از سال ۸۳ تاکنون هزینه شده و حدود یک میلیارد تومان دیگر برای بازسازی و ساماندهی آن‌ها نیاز است.

وی بابیان اینکه در شهرستان میامی ۳۳ گلزار شهدا وجود دارد، افزود: امروز دشمن در تلاش است تا عوامل اقتدار ما را زیر سئوال ببرد لذا باید در این شرایط کنونی با برگزاری یادواره‌های شهدا و ساخت و مرمت گلزارها یاد آن‌ها را زنده نگه‌داریم.

رئیس بنیاد شهید میامی با بیان اینکه این شهرستان ۱۵۷ شهید تقدیم کشور و اسلام کرده است، ابراز داشت: نسل جدید دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس را درک نکرده و از آن ناآگاه است لذا امروز وظیفه ما است تا نقشه راه و مسیری که آن‌ها پیمودند را برای جوانان امروز تبیین کنیم.

چین سری بابیان اینکه میامی پنج شهید گمنام دارد، تصریح کرد: بی شک آزادی و امنیت امروز خود را مدیون دلاور مردانی هستیم که همچون لاله‌هایی در خاک خفته و درراه خدمت به انقلاب و نظام جاودانه شدند و باید قدردان آن‌ها بوده و هدف شهدا چراغ راه ما قرار گیرد.

وی بابیان اینکه ۱۹۲ جانباز در میامی وجود دارند، افزود: جانبازان شهدای زنده هستند که باید خاطرات و دلاوری‌های آن‌ها و همرزمان شهید آن‌ها در جامعه برای نسل جدید بیان شود لذا برپایی مراسم تجلیل تنها ذره‌ای از ادای دین ما نسبت به آن‌ها و کمترین کار ممکن است که باید این افتخارآفرینان ایران بیش‌ازپیش مورد تکریم واقع شوند.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , فرهنگی وهنری  , گفتگو

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

محسن چین سری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز، ضمن اشاره به پرداخت ۴۳ فقره تسهیلات مسکن به جانبازان و ایثارگران میامی، به‌مثابه یکی از اقدامات بنیاد شهید این شهرستان در سال جاری، تأکید کرد: این تسهیلات نسبت به سال۹۶...
سرهنگ غلامرضا فلاحتی ،فرمانده سپاه ناحیه میامی  به همراه محسن چین سری،رئیس بنیاد شهید شهرستان میامی پیام تسلیتی را به مناسبت درگذشت مادر شهید حسینعلی عابدینی صادر نمودند. دراین پیام آمده است: بسم‌الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت مادری...