دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی, گفتگو  »   سخنان مردم و مسئولان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان
323 بازدید
۱۳ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۱۳

سخنان مردم و مسئولان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش میامی نیوز،راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهر میامی با حضور پرشور مردم و مسئولان میامی برگزار شد و مسئولان در گفتگو با خبرنگاران میامی نیوز از حماسه حضور مردم گفتند:

حجت الاسلام صفایی پور،امام جمعه میامی:
تجربه نشان داده است که هر چه که آمریکا ماهیت استکباری و روح جنایت کاری خود را آشکار تر می کند ملت ها بیدار تر می شوند.

امسال نیز حضور ملت منسجم تر  و با شکوه تر از گذشته بود و این حضور نشان دهنده آن است که ملت ما راهی را انتخاب کرده است و هرگز از مواضع خود عقب نشینی نمی کند و راه ملت ما راه امام حسین(ع)است و همه دشمنان انقلاب اسلامی در راس آن استکبار جهانی بویژه آمریکا بدانند که با این جنایت ها و مواضع ابلهانه ای که دارند به سقوط خود نزدیکتر می شوند.ملت ما ایستاده است و از مواضع اصولی خود که مبارزه با استکبار جهانی است عقب نشینی نخواهد کرد.
عصبانیت آمریکا از اقتدار ایران در منطقه و جهان است و از قدرت دفاعی و موشکی ایران واهمه دارد و این را باید بداند که مردم و مسئولان ایران اسلامی با پشتیبانی از ولی فقیه در هیچ حوزه ای بویژه در حوزه موشکی و دفاعی با آمریکا مذاکره نمی کنند.
دشمن بداند که زبان زور با همان زبان پاسخ داده خواهد شد و ملت ما در برابر همه زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی خواهند کرد.

دکتر کریمی،فرماندار میامی:

حضور مردم و مسئولان بویژه حضور پرشور جوانان و نوجوانان در راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام انزجار از کشورهای مستکبر جهان است و مردم ایران اسلامی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پیروی از ولایت فقیه در صحنه هستند و با حضور خود در راهپیمایی بیداری خود را اعلام می کنند.


سرهنگ فلاحتی،فرمانده سپاه شهرستان میامی :
حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان دو پیام برای داخلی ها و خارجی ها دارد و اول اینکه آنان که بدنبال ارتباط با آمریکا هستند بدانند که آمریکا خودش را نشان داده است و و قابل اعتماد نیست و آن خوی استکباری خودش را همچنان دارد.
پیام دوم این حضور نیز برای آمریکا است که بدانند مردم ایران همواره پای آرمان های خود ایستاده اند و هرچه آمریکا ما را تحریم کند و رئیس جمهور آن یاوه گویی هایی علیه ملت ایران داشته باشد اتحاد ملت ایران بیشتر شده و در برابر استکبار جهانی با تمام قوا ایستادگی خواهند کرد.
امروز یاد آور دلاوری دانش آموزانی است که با تسخیر لانه جاسوسی ابهت آمریکا را شکستند و آن خوی استکباری آمریکا را به مردم نشان دادند.

سرگرد حاج پروانه،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی :
۱۳ آبان روز ملی و یوم الله است و به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی انقلاب دوم است که به دست دانش آموزان و دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد.
حضور مردم در چنین صحنه ای به همه استکبار جهانی پیام وحدت،ایستادگی و مقابله با استکبار را دارد و نشان دهنده حضور مردم در همه صحنه ها است.

حجت الاسلام متقیان فر، امام جماعت مسجد جامع میامی:

علیرغم تلاش های دشمن و استفاده از ابزارهای مختلف برای کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، شاهد حضور باشکوه مردم در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بودیم.

مردم ایران اسلامی در مراسم ۱۳ آبان این پیام را به دنیا مخابره کردند که شعار مرگ بر آمریکا از ادبیات سیاسی ملت ایران حذف نمی شود و آمریکا نماد استکبار به حساب می آید.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی،امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع)میامی:
طبق تجربه ای که در کل جهان شاهد هستیم هر کشوری که در آن مردم در تظاهرات و گردهمایی ها علیه آمریکا شرکت می کنند آمریکا نتوانسته است به آنها تجاوز کند و هر کشوری که مردم با کشور و دولت همراهی نکردند آمریکا آنها را به راحتی شکست داد.
نمونه بارز این عدم همراهی در عراق،لیبی و افغانستان بوده است که آمریکا به راحتی وارد این کشور ها شد.
ما مدعی هستیم حضور مردم باعث شد که آمریکا نتواند به ایران حمله نظامی داشته باشد و با تبلیغاتی که قبل از راهپیمایی ها و انتخابات به راه می اندازد و مردم به عدم حضور تشویق می کند ترس خود را از حضور مردم نشان می دهد و در کنار این حضور پر شور باید توان دفاعی و موشکی ما نیز تقویت شود.

صایمی،مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان میامی :

حضور مردم و هزاران دانش آموز در سطح شهرستان میامی در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان از ولایتمداری مردم شهرستان میامی است.بیش از ۱۰۰۰ نفر در شهر میامی و بیش از ۶۰۰۰ نفر در سطح شهرستان در راهپیمایی شرکت کردند.

سید رضا موسوی،عضو شورای شهر میامی:

مردم ایران در روز ۱۳ آبان ماهیت پلید و استکباری آمریکا را برای جهانیان به نمایش گذاشتند.
ملت ایران به خوبی نشان داده اند که هوشیار و آگاه بوده و در مهم ترین شرائط، بهترین تصمیم را اتخاذ می کنند.

کمال ترابیان،رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میامی

امروزه یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور آمریکا نشان از این می‌دهد که آمریکای سال ۴۳ با آمریکای سال ۹۶ که نسبت به ایران اسلامی گستاخی می‌کند، هیچ تفاوتی نکرده است و ملت ایران نیز امروز به خوبی جواب این یاوه گویی ها را دادند.

حجت الاسلام بخشی،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میامی:

با توجه به وقایع اخیر باید راهپیمایی امسال روز ۱۳ آبان با شور و شوق بیشتری برگزار می شد و امروز شاهد هستیم که این راهپیمایی دارای بازتاب و انعکاس جهانی است و وحدت و انسجام ملت و دولت ایران مورد توجه جهانیان است.

محمد مهدی اصغری،مدیر کمیته امداد امام خمینی  (ره)میامی :

۱۳ آبان سالروز مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز امسال متفاوت‌تر و قوی‌تر از گذشته صحنه اعتراض علیه سیاست‌های ضدملت ایرانی ترامپ است و ملت ایران را به خیابان‌ها کشانده است.


علی آقایی، مسئول کانون بسیج مداحان میامی :

راهپیمایی روز ۱۳ آبان نمایشی از وحدت و همدلی همه اقوام ایران اسلامی و نماد استکبار ستیزی ملت ایران اسلامی بود که با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را از توطئه ها و دسیسه های شوم استکبار جهانی علیه مسلمین جهان نشان دادند.


محمد رضا طالع زاری،مسئول بسیج دانش آموزی میامی:

با توجه به صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا،ملت ایران را تروریست خواندند  نشان دادند که با تنها با دولت ما مشکل ندارند بلکه با موجودیت ایران اسلامی مشکل دارند و ملت ایران نیز امسال پرشور تر از گذشته در راهپیمایی شرکت کردند.


وحید نوروزی،یکی از دانشجویان حاضر در راهپیمایی ۱۳ آبان:

تا آخرین نفس پای این انقلاب و آرمانهای امام و رهبری خواهیم ماند و دشمن بداند ما جوانان انقلابی همواره پشتیبان ولی فقیه و همه مسئولان خود هستیم.


حسن ارجمندی،از دانش آموزان حاضر در راهپیمایی ۱۳ آبان:

ما با درس خواندن خود و با پیشرفت تحصیلی و رسیدن به مدارج بالای علمی در جهت پیشرفت کشور خود گام بر می داریم و از تحریم های دشمنان هیچ ترس و واهمه ای نداریم.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گفتگو

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز- در ۲۲ بهمن ماه امسال مردم غیور میامی با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان و پلاکاردهایی حاوی شعارهای انقلابی به حمایت از نظام و ولایت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند. به گزارش میامی نیوز،همزمان با ملت...
به  گزارش خبرنگار میامی نیوز ،راهپیمایی ۱۳ آبان، صبح شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور مردم متدین و ولایتمدار شهرستان میامی در حالی برگزار شد که دانش آموزان، جوانان، جانبازان، خانواده شهدا، مسئولان نهاد های دولتی و غیر دولتی...
به گزارش میامی نیوز به نقل از مهر ، حجت الاسلام غلامرضا قندهاری در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی محکومیت نسل کشی مسلمانان در برمه، که پیش از ظهر پنج شنبه در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمنان برگزار شد، بیان داشت:...
به گزارش میامی نیوز،مردم ومسئولین شهرستان درگفتگوی اختصاصی با خبرنگاران میامی نیوز درخصوص اهمیت راهپیمایی بزرگ روز قدس  وحضور بی نظیر مردم مطالبی را بیان کردند. حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور،امام جمعه میامی: ملت‌های مظلوم  و به‌ویژه مردم مظلوم  فلسطین، نابودی...