سردار سلیمانی به یک مرد اسمانی درمکتب امام(ره) تبدیل شد

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع میامی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام شهید سلیمانی ، ابراز داشت: مردم ایران اسلامی در همه روستا ها و شهرها یاد و  خاطره این شهید بزرگ را گرامی  داشتند و اوج ارادت ها را در تشییع پیکر  این شهید و همراهانش به جهانیان نشان داده شد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در واقع کشور و منطقه و جهان راتحت تاثیر خود قرار داده است،افزود: با شهادت شهید سلیمانی عاشورا و کربلا را در خاطره ها زنده شد و باید بدانیم هرکس در محور خدا و محور سنت الهی باشد اگر همیشه در جهاد و تلاش راه خدا باشد ، او در حزب الله است و خداوند خریدار این چنین بنده ای است.

امام جمعه میامی در ادامه با اشاره به اینکه شهید سلیمانی با تمام وجود و با خلوص نیت الی الله تمام وجودش را برای خدا گذاشته بود، تصریح کرد:سردار رشید اسلام در اوایل انقلاب و در دفاع مقدس و همچنین در مبارزه با تکفیری و در مصاف با دشمنان اهل بیت در دفاع از حرم و در دفاع از امنیت و شرف این کشور به عنوان یک سردار بزرگ مقاومت علیه کفر جهانی رشادت نموده و به یک مرد اسمانی درمکتب امام(ره) تبدیل شد.

صفایی پور در با اشاره به گوشه ای از وصیتنامه شهید قاسم سلیمانی گفت:همه ما باید الگو بگیریم از سردار سلیمانی که همچون مولایش امام علی(ع)که محل عبادت و بندگی خدا قرار داد و به عنوان شهید زنده بود و به یقین سردار سلیمانی علمدار ولایت بود و به همین علت آمریکا جرات مقابله با سردار سلیمانی را نداشت لذا او را ناجوانمردانه به شهادت رساند.

وی با تاکید بر اینکه امروز خواهید دید گروه گروه تابوتها را امریکا باید اماده کند،افزود: مراکز امریکا مورد تهدید است و خواب راحت نخواهند داشت و امروز وحشت تمام حاکمیت ظلم را فرا گرفته و خون شهید سلیمانی دارای اثار وپیامد های خوبی برای کشور خواهد بود .

امام جمعه میامی در ادامه با بیان اینکه ترامپ یک حرکت بسیار احمقانه انجام داد و گور خودش را با این اقدام کنده است، گفت: امریکا با این حرکت خود هویت تروریستی خود را بر  ملا کرد و  و با این حرکتی که با هیچ قواعدی هماهنگی نداشت موجب یکپارچگی مردم ایران و قوی تر شدن عظم و اراده در سراسر جهان شده است .

صفایی پور تصریح کرد:سردار سلیمانی با شهادتش مقاومت را معنا کرد و امروز جان تازه ای با خون شهید سلیمانی به جهان داده شده است و به شریان انداخته است.

وی با بیان اینکه با شهادت شهید سلیمانی شاهد رویش روز افزون بیشماری از پرچمداران شهید سلیمانی خواهیم بود،افزود:سردارها و هزاران سردار در گوشه کنار جهان موی دماغ امریکا خواهد شد.

امام جمعه میامی گفت : فرهنگ مقاومت و اندیشه سردار سلیمانی باعث شده است تا تمام پایگاههای آمریکا در تهدید باشد تا ترامپ بفهمد که کار احمقانه کرده است .

صفایی پور در ادامه با بیان اینکه شهادت شهید  سلیمانی باعث جلوگیری از دوقطبی گری در کشور عراق شد و یک خروش در سراسر جهان ایجاد کرد،بیام کرد:پیامد دیگر شهادت سردار سلیمانی  وحدت دو ملت ایران و عراق است و در واقع حمله امریکا به سردار سلیمانی و همراهانش ، باعث انسجام دو ملت ایران و عراق شد و شهادت برازنده او بود.

وی در پایان با بیان اینکه سردار سلیمانی مالک اشتر ولایت بود،گفت:سردار سلیمانی در بین ماهستند و تشییع میلیونی داشتند باید دعا کنیم تا در برابر خون شهدا غافل نباشیم و راه شهدا را ادامه بدهیم و هوشیار باشیم.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نظرات پژوهشکده سوانح طبیعی کشور در کالپوش میامی اعمال شود

ی دی ۱۵ , ۱۳۹۸
به گزارش میامی نیوز، منوچهر فخری بعدازظهر یکشنبه در نشستی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان توجه داشته باشد تا نظرات کارشناسی پژوهشکده سوانح طبیعی کشور در کالپوش شهرستان میامی به‌صورت دقیق اجرا شود. وی ضمن تشکر از پیگیری‌های مجموعه […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP