شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر  »   سرعت درروند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده کالپوش میامی
140 بازدید
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۱۳

سرعت درروند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده کالپوش میامی

میامی نیوز-معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: با پرداخت تسهیلات روند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده بخش کالپوش میامی سرعت بیشتری خواهد یافت.

به گزارش میامی نیوز،معاون عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه با پرداخت تسهیلات روند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده بخش کالپوش میامی سرعت بیشتری خواهد یافت، ابراز داشت: در جلسه مدیریت بحران تسهیلات زلزله‌زده مردم نردین بخش کالپوس موردبررسی قرار گرفت و بانک‌های عامل گزارشی از نحوه و روند پرداخت تسهیلات ارائه دادند که مقرر شد بانک‌های تعیین‌شده هر چه سریع‌تر این تسهیلات را پرداخت کنند و بانک‌هایی که سهمیه داشتند اذعان کردند ضمانت زنجیره‌ای را می‌پذیرند.

مهدی زند وکیلی در حاشیه دومین جلسه شورای مدیریت بحران استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام اینکه مانور صحرایی مدیریت بحران استان تا یک‌ماهه آینده برگزار خواهد شد، ابراز داشت: همه اعضای شورای مدیریت بحران استان به تفکیک شهرستان در  مانور صحرایی با شرایطی که ایجاد می‌شود شرکت خواهند کرد تا آمادگی مقابله با بحران سنجیده شود و سعی می‌کنیم ضمن افزایش آمادگی افراد، تدابیر لازم را در این خصوص اندیشه کنیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این نشست‌ها آمادگی در خصوص بحران‌های احتمالی است و فرمانداران که رؤسای کمیته بحران در شهرستان‌ها هستند نسبت به تجهیز و آمادگی دستگاه‌هایی که در اختیار آن‌ها است، اقدام می‌کنند ازجمله ایجاد نانوایی‌های صحرایی که در اختیار  در هرکدام از شهرستان‌ها بوده است.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط