جمعه, ۲۹ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر  »   سرعت درروند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده کالپوش میامی
60 بازدید
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۱۳

سرعت درروند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده کالپوش میامی

میامی نیوز-معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: با پرداخت تسهیلات روند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده بخش کالپوش میامی سرعت بیشتری خواهد یافت.

به گزارش میامی نیوز،معاون عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه با پرداخت تسهیلات روند اجرایی بازسازی منازل زلزله‌زده بخش کالپوش میامی سرعت بیشتری خواهد یافت، ابراز داشت: در جلسه مدیریت بحران تسهیلات زلزله‌زده مردم نردین بخش کالپوس موردبررسی قرار گرفت و بانک‌های عامل گزارشی از نحوه و روند پرداخت تسهیلات ارائه دادند که مقرر شد بانک‌های تعیین‌شده هر چه سریع‌تر این تسهیلات را پرداخت کنند و بانک‌هایی که سهمیه داشتند اذعان کردند ضمانت زنجیره‌ای را می‌پذیرند.

مهدی زند وکیلی در حاشیه دومین جلسه شورای مدیریت بحران استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام اینکه مانور صحرایی مدیریت بحران استان تا یک‌ماهه آینده برگزار خواهد شد، ابراز داشت: همه اعضای شورای مدیریت بحران استان به تفکیک شهرستان در  مانور صحرایی با شرایطی که ایجاد می‌شود شرکت خواهند کرد تا آمادگی مقابله با بحران سنجیده شود و سعی می‌کنیم ضمن افزایش آمادگی افراد، تدابیر لازم را در این خصوص اندیشه کنیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این نشست‌ها آمادگی در خصوص بحران‌های احتمالی است و فرمانداران که رؤسای کمیته بحران در شهرستان‌ها هستند نسبت به تجهیز و آمادگی دستگاه‌هایی که در اختیار آن‌ها است، اقدام می‌کنند ازجمله ایجاد نانوایی‌های صحرایی که در اختیار  در هرکدام از شهرستان‌ها بوده است.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در آخرین نماز جمعه دی‌ماه۹۶ میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه مسئولان باید بدانند سختی معیشت و بیکاری، جناح و خط خاصی را نمی‌شناسد و دشمن وقتی‌که برای ایران...

مطالب مرتبط