شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, جاذبه ها, جوانان, فرهنگی وهنری, ورزشی  »   سومین جشنواره بازیهای بومی محلی عباس اباد برگزار شد/عکس
94 بازدید
۹ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۱۷:۵۶

سومین جشنواره بازیهای بومی محلی عباس اباد برگزار شد/عکس

میامی نیوز-همزمان با نهمین روز از سال ۱۳۹۷ سومین جشنواره بازیهای بومی ومحلی همراه با جشنواره غذاهای محلی در روستای عباس آباد میامی برگزار شد.

میامی نیوز-همزمان با نهمین روز از سال ۱۳۹۷ سومین جشنواره بازیهای بومی ومحلی همراه با جشنواره غذاهای محلی در روستای عباس آباد میامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،صبح امروز و در نهمین روز از نوروز ۹۷ سومین جشنواره بازیهای بومی ومحلی همراه با جشنواره غذاهای محلی در روستای عباس آباد میامی برگزار شد.

در این جشنواره که با استقبال پرشور مردم روستای عباس آباد و بویژه اهالی عباس آباد که مقیم سایر شهرهای ایران هستند همراه بود برنامه های مختلف شامل بازیهای بومی محلی،مسابقات ورزشی و … برگزار شد.

این جشنواره که برای سومین بار در روستای عباس آباد با همکاری شورای اسلامی روستا،دهیاری،اداره میراث فرهنگی و صنایع گردشگری شهرستان،هیئت ورزش های بومی و محلی شهرستان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان،اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان،اداره ورزش و جوانان،اداره امور عشایر و بخشداری مرکزی شهرستان میامی برگزار گردیده است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , جاذبه ها  , جوانان  , فرهنگی وهنری  , ورزشی

میامی نیوز-شهردار میامی،طی پیامی،ولادت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع)وامام سجاد(ع) را تبریک گفتند. دراین پیام آمده است: دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی(ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی‌شک در امام حسین(ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از...

مطالب مرتبط