پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, ادبیات, اسلایدر, اقتصاد, جوانان, سیاسی  »   شاهرود صاحب یکی از بزرگترین اورژانس‌های بیمارستانی کشور می‌شود
35 بازدید
۵ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۹:۴۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

شاهرود صاحب یکی از بزرگترین اورژانس‌های بیمارستانی کشور می‌شود

میامی_نیوز،رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از تامین اعتبار 30 میلیارد ریالی پروژه اورژانس بیمارستان امام حسین(ع)این شهر خبر داد و گفت: این پروژه به عنوان یکی از بزرگترین اورژانس‌های بیمارستانی کشور استان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

میامی_نیوز،رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از تامین اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی پروژه اورژانس بیمارستان امام حسین(ع)این شهر خبر داد و گفت: این پروژه به عنوان یکی از بزرگترین اورژانس‌های بیمارستانی کشور استان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه،دکتر رضا چمن بااعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه حوزه سلامت در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه این پروژه حداکثر تا پایان سال‌جاری افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد افزود: بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود با زیر بنای ۵ هزار و ۱۷۰ متر مربع در دو طبقه و با ظرفیت ۷۲ تخت به بهره‌برداری خواهد رسید .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به بخش‌های طراحی شده در این پروژه درمانی خاطرنشان کرد: در بخش جدید اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) ایستگاه آمبولانس، اتاق‌ های ویزیت، تریاژ، واحد احیای قلبی- ریوی، آلودگی‌زدایی، رادیولوژی، آزمایشگاه ،پذیرش و صندوق، تزریقات مردان و زنان، سرم تراپی، اورژانس اطفال، آزمایشگاه، بخش‌های تحت نظر ۱ و ۲ ، پاویون پزشکان و خدمات پشتیبانی اورژانس پیش‌بینی شده است.

دکتر چمن با تقدیر از همراهی مسوولان در خصوص این پروژه گفت: خوشبختانه در ماه‌های اخیر موفق شدیم که بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه تامین کنیم و همین زمینه پیشرفت فیزیکی پروژه را بیش از پیش فراهم کرد.

این عضو هیئت علمی علوم پزشکی شاهرود با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار به تجهیز این پروژه اظهار کرد: برای تکمیل و تجهیز اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) نیازمند بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین از افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این پروژه ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: یکی از نیازمندی‌های اساسی مردم و دانشگاه، یک پلی کلینیک تخصصی استاندارد است که خوشبختانه مجتمع کلینیک ویژه (کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه )در راستای اجرای طرح تحول سلامت در شاهرود در ۵ طبقه در حال ساخت است که تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

وی افزود: این مجتمع مجهز به بخش‌های تصویر برداری پزشکی شامل :رادیولوژی، سونوگرافی ،سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی و همچنین آزمایشگاه و داروخانه است.

چمن با بیان اینکه این کلینیک بخش عمده ای از نیاز های خدمات درمان سرپایی کلینیکی و پاراکلینیکی را بر طرف می‌کند گفت: کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی قلب، گوارش، روانپزشکی،پوست، عفونی، داخلی، چشم، ارتوپدی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب و سایر گروه‌های تخصصی در کلینیک دانشگاه علوم پزشکی شاهرود پیش‌بینی شده است .

وی با بیان اینکه اخیرا بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این پروژه تامین کردیم افزود: برای اتمام و تجهیز این پروژه به بیش از ۳۰ میلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز داریم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , ادبیات  , اسلایدر  , اقتصاد  , جوانان  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

میامی_نیوز،رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت :مجتمع کلینیک ویژه (کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه )در راستای اجرای طرح تحول سلامت در شاهرود با بیش از ۹۰% پیشرفت فیزیکی در ۵ طبقه تا پایان سال جاری افتتاح و خدمات درمانی...
میامی نیوز -رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود انتظار خود ازحوزه بهداشت ودرمان در واحدهای ارایه دهنده خدمت را ارتقاء و توسعه کیفی خدمات اعلام کرد. به گزارش میامی نیوز به نقل از  روابط عمومی دانشگاه دکتررضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود...
به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود طی پیامی ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت. در متن پیام به شرح ذیل...
به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر رضا چمن  در بازدید سرزده از معاونت بهداشتی دانشگاه که در روز یکشنبه ۳ آذرماه سال جاری صورت گرفت با حضور در واحدهای ستادی و گفت و گو با...