شهرداری و دهیاری نهاد هایی خدماتی برخواسته از دل مردم

چاپ

میامی نیوز-شهردار میامی طی پیامی با تبریک ۱۴ تیرماه عنوان کرد: شهرداری و دهیاری نهاد هایی خدماتی هستند که از دل مردم برخواسته تا برایشان رفاه اجتماعی، زیبایی مکان زندگی، طراوت و شادابی زندگی شهری و روستایی، خدمات شهری، آسایش و راحتی را فراهم کند.

به گزارش میامی نیوز، محمد صادقی با صدور پیامی ضمن گرامی داشت ۱۴ تیرماه  روز شهرداری ها و دهیاری ها ابراز داشت: شهرداری ها و دهیاری ها است نهاد های خدماتی که از دل مردم برخاسته تا برایشان رفاه اجتماعی، زیبایی مکان زندگی، طراوت و شادابی زندگی شهری و روستایی، خدمات شهری، آسایش و راحتی را فراهم کند.

در این پیام آمده است: شهرداری ها و دهیاری ها نمادی از خدمت رسانی به مردمی هستند که با حماسه سازی های پیاپی و حضور در صحنه نشان داده اند که لایق بهترین ها محسوب می شوند بهترین هایی که جز با تلاش و سخت کوشی در سایه درایت و مدیریت و توکل به خدای منان میسر نیست.

در ادامه این پیام تاکید شده است: پرسنل دهیاری ها  و شهرداری ها اسوه های سخت کوشی و خدمت هستند افرادی که با سخت ترین شرایط و در سایه کمبود اعتبارات و با دستانی خالی اما با پشتیبانی مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی می کوشند تا زندگی بهتر را به مردم هدیه کنند خادمانی که شب و روز برایشان معنایی ندارد، نوروز و تعطیلات در برنامه خانوادگی شان نیست سرما و گرما را تحمل می کنند تا با مجموعه ای از کار و تلاش، خدمت رسانی در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را پیشکش مردم کنند.

در پایان این پیام آمده است:۱۴تیرماه را به پرسنل خدوم و زحمتکش مجموعه شهرداری میامی و تمام دهیاران این شهرستان تبریک عرض می نمایم ، باشد که در سایه عنایات حق تعالی برای رضای راه تلاش و پشتکار را تداوم دهند.