شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, سیاسی  »   شهردار آینده میامی بومی است یا غیر بومی؟
359 بازدید
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۰۱

پرسش میامی نیوز از شورای شهر

شهردار آینده میامی بومی است یا غیر بومی؟

سخنگوی شورای شهر میامی گفت:یکی از وظایف شورا انتخاب شهردار است و تا کنون با چند گزینه در خصوص تصدی مدیریت شهری میامی جلسه برگزار شده و برنامه ها ارائه گردیده ولی تا کنون هیچ برنامه ای از داوطلبان بومی به شورا ارائه نشده است.

به گزارش میامی نیوز، سید حسن موسوی با اشاره به وظایف شوراها بیان کرد:شوراها در حکم پارلمان محلی اند و از شــأن نظارت بر همه امور شهرداری ها از جمله انتصاب ها برخوردارند.
وی در پاسخ به مهم ترین خواسته شورا از شهردار آینده اینگونه پاسخ داد: شهردار باید گوش به فرمان شورای شهر باشد زیرا شورا مسئول عملکرد مثبت و منفی شهرداران است.
موسوی انظباط کاری را دیگر اولویت انتخاب شهردار دانست و بیان کرد:ساختار مدیریت شهری در شهر میامی بعد از گذشت بالغ بر ۲ دهه هنوز رنگ و لعاب قجری و بی انظباطی دارد و شخصی که به عنوان شهردار انتخاب میگردد باید نظم مدیریتی داشته باشد.

عکس تزئینی است

سخنگوی شورای شهرمیامی با اشاره به اهمیت حضور جوانان در عرصه های سیاسی و اجتماعی بیان کرد:با برنامه ریزی و استفاده بهینه از توانمندی های جوانان می توان مدیریت شایسته ای را رقم زد جوانان امروز میامی در حال از دست دادن آخرین رمق های امید خود هستند و برای پیشرفت میامی باید به سمت عموم جوانان حرکت کرد.
موسوی در خصوص انتخاب داوطلب بومی برای تصدی مدیریت شهری میامی افزود: متاسفانه تا کنون هیچ برنامه ای از طرف داوطلبان بومی، جهت تصدی مدیریت شهری ارائه نشده است و تصدی مدیریت شهری سمتی نیست که به فردی تعارف زد و باید برای رسیدن به آن جنگید و برنامه ارائه داد و شهردار آینده بر اساس برنامه محوری انتخاب می شود.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , سیاسی

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط