چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار  »   ضرورت انتخاب شورای شهر کارآمد/ مسئولان به‌جای شعار عمل کنند
329 بازدید
۱۱ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۹

امام جمعه میامی تاکید کرد:

ضرورت انتخاب شورای شهر کارآمد/ مسئولان به‌جای شعار عمل کنند

میامی نیوز- امام‌جمعه میامی بابیان اینکه مردم از شعار خسته‌اند و به دنبال عملکرد درست و به‌موقع مسئولان هستند، گفت: کاندیداهای شورای شهر باید کارآمد و انقلابی وارد صحنه رقابت انتخاباتی شوند.

به گزارش میامی نیوز،حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در محل مسجد جامع این شهر با بیان اینکه کاندید شوراها باید شیفته خدمت باشند نه تشنه قدرت، ابراز داشت: شوراهای کارآمد، قوی و انقلابی اگر از سوی مردم انتخاب شوند آینده شهر و روستاها درخشان خواهد بود لذا باید از انتخاب های قومی و قبیله ای پرهیز و بر اساس منطق و عملکرد افراد کارآمد تصمیم گرفت.

وی با تاکید بر اینکه مردم از دعواهای سیاسی و جناحی خسته اند و مسئولان در راستای تحقق شعار سال باید به صورت عملی وارد میدان شوند، تصریح کرد: جنگ امروز نبرد نظامی نیست بلکه افزایش توان بهره وری اقتصادی است که باید با اقتصاد شکوفا و با تکیه بر تولید داخلی به جنگ با آن برخواست که در این راستا نیروی انسانی وجوان متخصص  در کشور نباید نادیده گرفته شود.

۱۲فروردین روز اقتدار ایران است

امام جمعه میامی با بیان اینکه جلوگیری از قاچاق کالا از جمله وظایف مهم مسئولان در راستای حمایت از کالای ایرانی محسوب می شود، ابراز داشت: برخی از سران حکومتی چشم واهی به کشورهای دیگر دوخته اند که باید از خواب بیدار شده وبه داشته های خود در کشور بسنده کنند و معتقد هستیم که اگر مردم و مسئولان به وظایف خود عمل وبه داشته های داخلی اعتماد کنند، این امر باعث افزایش رونق اقتصادی شده و ما را از وابستگی به بیگانگان بی نیاز می کند.

صفائی پور با اشاره به روز جمهوری اسلامی، تصریح کرد: ۱۲ فروردین یکی از اعیاد ملی کشور ما به شمار می رود که پاسخ آری ۹۸.۲ درصد نشان  داد ایران زیر بار هیچ ستمی قد خم نخواهد کرد و برای آزادی به پا خواهد خواست و در واقع برگزاری انتخابات آزاد در ایران نشان دهنده مردم سالاری در ایران است که باید با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو به آمریکا بگوییم که دروغ پراکنی برعلیه ایران را تمام کند، امروز ایران کشور استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی محسوب می شود.

وی همچنین با اشاره به روز طبیعت، افزود: در روز ۱۳ فروردین باید شخصیت و فرهنگ خود را نشان دهیم وباید از منابع طبیعی به عنوان سرمایه خدادادی حفاظت کنیم چرا که درآیات و احادیث نیز گفته شد که شکستن شاخه درخت مانند شکستن بال فرشتگان قلمداد می شود که نشان می دهد توجه به حفظ طبیعت از سفارش های ائمه اطهار(ع) است و برای حفظ محیط زیست در این روز باید شرط مهمانی طبیعت را به درستی رعایت کرد.

امام جمعه میامی درخاتمه به سفر استاندار سمنان به این شهرستان نیز اشاره داشت و گفت: پتانسیل های بالقوه منطقه از جمله گردشگری وفرهنگی مورد بازدید قرار گرفت وتصمیمات خوب وبابرکتی گرفته شد که امیدواریم به نتیجه برسد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط