پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اقتصاد, سیاسی  »   ضرورت تجدید نظر دولت در مسئولان اقتصادی/ گرانی لجام گسیخته است
35 بازدید
۶ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۲۰:۳۸

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

ضرورت تجدید نظر دولت در مسئولان اقتصادی/ گرانی لجام گسیخته است

میامی نیوز - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، با بیان اینکه مسئولان اقتصادی در یک تیم نیستند، گفت: تجدید نظر در مسئولان اقتصادی دولت ضرورت است.

میامی نیوز- به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده شاهرود و میامی در مجلس، سید حسن حسینی شاهرودی با بیان اینکه مسئولان اقتصادی در یک تیم نیستند چرا که در یک تیم، اشخاص همگرا، منسجم و همفکر وجود دارند، تاکید کرد: باید پذیرفت روند صعودی رشد قیمت‌ها از چند ماه گذشته آغاز شده این در حالی است افزایش دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان محدود بوده و تناسبی با گرانی‌ها ندارد.

وی با بیان اینکه مسئولان اقتصادی باید افرادی جهادی و انقلابی باشند، ادامه داد:طبیعی است مردم انتظار داشته باشند که مسئولان اقتصادی شرایطی را فراهم کنند که قیمت ها کنترل شود و آرامش به بازارها بازگردد.

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: باید در خصوص مسئولان اقتصادی کشور تجدید نظر شود چرا که اقدامات مسئولان اقتصادی باید در عمل مشهود باشد، اینکه اقتصاد بخشی از خانوارها در حال تضعیف شدن است، موضوع غیرقابل قبولی است.

حسینی شاهرودی تصریح کرد: همواره از تیم اقتصادی دولت نام برده می شود؛ اما می‌توان عنوان کرد تعریف تیم، وضعیت موجود نیست چرا که در یک تیم، اشخاص همگرا، منسجم و همفکر هستند لیکن باید گفت در حال حاضر همگرایی و انسجام لازم در بین مسئولان اقتصادی وجود ندارد و هر کدام نظرات مختلف و حتی مغایر با هم دارند بنابراین نمی‌توان گفت مسئولان اقتصادی دریک تیم هستند.

وی یادآور شد: وزیر ارتباطات عملکرد انقلابی داشت و این وزارتخانه در راستای شفاف سازی و مقابله با رانت اسامی کسانی که ارز دولتی برای واردات تلفن همراه دریافت کرده‌اند را منتشر کرد.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اقتصاد  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط