چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی  »   ظرفیت‌های میامی برای جذب سرمایه‌گذار معرفی شود
82 بازدید
۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۳

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری سمنان:

ظرفیت‌های میامی برای جذب سرمایه‌گذار معرفی شود

میامی نیوز - معاون اداره‌کل سرمایه گذاری استانداری سمنان بابیان اینکه همایش سرمایه‌گذاری میامی به زودی برگزار می‌شود، گفت: مدیران استان با شناخت ظرفیت‌های این شهرستان به جذب سرمایه‌گذار کمک کنند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، مهدی بندرآبادی صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه رویکرد دولت به سوی اقتصاد مقاومتی و مبانی سرمایه گذاری است، ابراز داشت: مدیران استان سمنان با شناخت ظرفیت های شرق استان به جذب سرمایه گذار کمک کنند.

وی افزود: طی سال جاری چندین همایش سرمایه گذاری برگزار  شد لذا پیرو جلسات گذشته و پیگیری های فرماندار همایش سرمایه گذاری شهرستان میامی در حوزه های مختلف کشاورزی، معدنی و گردشگری برگزار می شود.

معاون اداره کل سرمایه گذاری استانداری سمنان با بیان اینکه باید بسته های سرمایه گذاری را برای جذب سرمایه گذار مهیا و ظرفیت های منطقه را معرفی کنیم، ابراز داشت: با تشکیل جلسات مستمر و پیگیری در عالی ترین سطح استان می توان مشکلات موجود را به حداقل رسانید.

بندر آبادی با بیان اینکه شناساندن ظرفیت های سرمایه گذاری نیازمند کار گروهی فعالانه است، تصریح کرد: برای هر چه بهتر برگزار شدن این همایش، مدیران و دستگاه های تخصصی سرمایه گذاری باید همراهی و مساعدت لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه در تداوم سیاست های اقتصادی، جذب سرمایه گذاران خارجی و به فعل در آوردن سرمایه ها باید تلاش کنیم، افزود: اطلاع رسانی به مردم و سرمایه گذاران ضرورت اساسی محسوب می شود که امیدواریم این همایش با خروجی و دستاوردهای اقتصادی ارزشمند همراه باشد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط