چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اقتصاد, گفتگو  »   ظرفیت پست ۶۳ کیلوولت کالپوش افزایش یافت
30 بازدید
۱۴ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۰۰

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان:

ظرفیت پست ۶۳ کیلوولت کالپوش افزایش یافت

میامی نیوز - مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان از افزایش ظرفیت پست ۶۳ کیلوولت منطقه کالپوش خبر داد و گفت:برای این پروژه بالغ بر سه میلیارد تومان هزینه شده است.

 گزارش میامی نیوز ، سید علی‌اکبر صباغ صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به اتمام عملیات افزایش ظرفیت پست ۲۰/۶۳ کیلوولت کالپوش میامی اظهار داشت : این پست دارای یک دستگاه فیدر خط ۶۳ کیلوولت، یک دستگاه ترانس ۶۳ کیلوولت، دو دستگاه فیدر ورودی ۲۰ کیلوولت و شش دستگاه فیدر خروجی ۲۰ کیلوولت و  یک دستگاه فیدر خازنی۲۰ کیلوولت بوده که در سال ۱۳۸۹ به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: در راستای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و کاهش خاموشی‌های منطقه، یک دستگاه ترانسفورماتور دیگر نیز به این پست اضافه‌ و ظرفیت آن از ۱۵ مگاولت آمپر به ۳۰ مگاولت آمپر افزایش یافته که در حال حاضر به صورت آزمایشی برق‌دار شده و در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان، برق‌رسانی مطمئن به منطقه کالپوش از طریق شبکه فوق توزیع استان سمنان، افزایش ضریب اطمینان جهت برق‌رسانی به  مشترکان، کاهش خاموشی‌های منطقه و ایجاد ظرفیت جدید برای برق‌رسانی مطمئن به مشترکان جدید خانگی و کشاورزی در این منطقه  را از اهداف این پروژه عنوان کرد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , گفتگو

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط