پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   عهد شکنی ماهیت آمریکا است/بیمارستان میامی تجهیز شود
184 بازدید
۱۲ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۲۴

امام جمعه میامی:

عهد شکنی ماهیت آمریکا است/بیمارستان میامی تجهیز شود

میامی نیوز - امام جمعه میامی با بیان اینکه ماهیت اصلی آمریکازورگویی و عهد شکنی است، گفت: استکبار جهانی بداند ایران با قدرت در برابر این زیاده خواهی‌ها ایستاده است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه و سالروز مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: ماهیت استکبار جهانی زورگویی و عهد شکنی است اما مردم ما همیشه نشان داده اند که در برابر این زیاده خواهی‌ها کوتاه نمی آیند.

وی افزود: حضور گسترده مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، مشتی دیگر بر دهان یاوه گویان مستکبر است چرا که مردم ما با بصیرتی انقلابی می دانند که دشمن اصلی ما آمریکا است و این کشور و ایادی استکبار باید بدانند ایران با قدرت، به راه خود ادامه می دهد.

ایران اسلامی از هیچ قدرتی در هراس نیست

امام جمعه میامی با بیان اینکه ایران اسلامی از هیچ قدرتی در هراس نیست و به خصوص در زمینه موشکی از مواضع خود عقب نشینی نخواهد کرد، گفت: تنها راه نجات و برون رفت از ظلم و ستم استکبار جهانی، پیروی از ولایت فقیه و تقویت بنیه دفاعی است لذا باید هر چه فریاد داریم در پشتیبانی از ولایت، بر سر آمریکا و همدستانش بکشیم.

صفایی پور همچنین به اجتماع عظیم عزاداران اربعین حسینی در کربلای معلی نیز اشاره کرد و بیان داشت: پیام این حضور پرشور شهادت طلبی و پیروی از فرهنگ ایثار و شهادت مسلمانان و به خصوص شیعیان در برابر دشمنان محسوب می شود.

وی افزود: دیگر پیام اربعین حسینی، استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان به ویژه داعش و گروه های تکفیری است چرا که امروز فرهنگ عاشورا به مقوله ای بین المللی و جهانی تبدیل شده و بستر ظهورحضرت مهدی موعود(عج) را فراهم می کند.

بیمارستان میامی تجهیز شود

امام جمعه میامی در دیگر بخش سخنان خود به فرارسیدن ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی نیز اشاره کرد و گفت: این مهم، فرصتی برای بازشناسی مجموعه ای از ارزش ها و باورهای دینی محسوب می شود.

صفایی پور درباره اهمیت ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در جامعه، با توجه به هجمه فرهنگی دشمنان، بیان کرد: نهادینه کردن فرهنگ دینی و اخلاقی از مهمترین راه های استحکام فرهنگ عمومی درجامعه است.

وی در ادامه به ضرورت تکمیل پروژه های در دست ساخت میامی اشاره کرد و افزود: پروژه هایی نظیر بیمارستان، جاده میامی-جیلان، استخر سرپوشیده و… پیشرفت خوبی داشته اما باید دانست که پیگیری مسئولان و همت مردم درکنار مطالبه گری منطقی عمومی، یکی از دلایل تسریع در اجرای پروژه ها محسوب می شود.

امام جمعه میامی، گفت: بیمارستان این شهرستان، از لحاظ فیزیکی در حال ساخت و تکمیل است اما تجهیزات نیز در کنار ساختمان بسیار مهم محسوب می شوند لذا ما از مسئولان می خواهیم تا نسبت به تجهیز این بیمارستان اهتمام داشته باشند چرا که میامی با جمعیت و تراکم بالا نیازمند بیمارستانی با تجهیزات کامل است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

میامی نیوز  - امام‌جمعه میامی بابیان اینکه مسئولان باید به فکر رفع مشکلات مردم باشند، گفت: وضعیت معیشتی و مشکلات اقتصادی باید قبل از اینکه دشمنان مردم را به سمت خیابان‌ها هدایت کنند، مدیریت شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام...
میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود. به گزارش میامی نیوز به نقل از شبستان،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  در گفتگویی بر...
میامی نیوز -امام جمعه میامی با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: کالای ایرانی برای ایرانی باید فرهنگ سازی شود و مسئولان و مردم در کنار یکدیگر برای حمایت از کالای ایرانی تلاش کنند. به گزارش خبرنگار میامی...
به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز،سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با امام جمعه میامی دیدار وگفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور ضمن تبریک سال نو گفت:برای تحقق شعار سال با...