دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   عهد شکنی ماهیت آمریکا است/بیمارستان میامی تجهیز شود
58 بازدید
۱۲ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۲۴

امام جمعه میامی:

عهد شکنی ماهیت آمریکا است/بیمارستان میامی تجهیز شود

میامی نیوز - امام جمعه میامی با بیان اینکه ماهیت اصلی آمریکازورگویی و عهد شکنی است، گفت: استکبار جهانی بداند ایران با قدرت در برابر این زیاده خواهی‌ها ایستاده است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه و سالروز مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: ماهیت استکبار جهانی زورگویی و عهد شکنی است اما مردم ما همیشه نشان داده اند که در برابر این زیاده خواهی‌ها کوتاه نمی آیند.

وی افزود: حضور گسترده مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، مشتی دیگر بر دهان یاوه گویان مستکبر است چرا که مردم ما با بصیرتی انقلابی می دانند که دشمن اصلی ما آمریکا است و این کشور و ایادی استکبار باید بدانند ایران با قدرت، به راه خود ادامه می دهد.

ایران اسلامی از هیچ قدرتی در هراس نیست

امام جمعه میامی با بیان اینکه ایران اسلامی از هیچ قدرتی در هراس نیست و به خصوص در زمینه موشکی از مواضع خود عقب نشینی نخواهد کرد، گفت: تنها راه نجات و برون رفت از ظلم و ستم استکبار جهانی، پیروی از ولایت فقیه و تقویت بنیه دفاعی است لذا باید هر چه فریاد داریم در پشتیبانی از ولایت، بر سر آمریکا و همدستانش بکشیم.

صفایی پور همچنین به اجتماع عظیم عزاداران اربعین حسینی در کربلای معلی نیز اشاره کرد و بیان داشت: پیام این حضور پرشور شهادت طلبی و پیروی از فرهنگ ایثار و شهادت مسلمانان و به خصوص شیعیان در برابر دشمنان محسوب می شود.

وی افزود: دیگر پیام اربعین حسینی، استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان به ویژه داعش و گروه های تکفیری است چرا که امروز فرهنگ عاشورا به مقوله ای بین المللی و جهانی تبدیل شده و بستر ظهورحضرت مهدی موعود(عج) را فراهم می کند.

بیمارستان میامی تجهیز شود

امام جمعه میامی در دیگر بخش سخنان خود به فرارسیدن ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی نیز اشاره کرد و گفت: این مهم، فرصتی برای بازشناسی مجموعه ای از ارزش ها و باورهای دینی محسوب می شود.

صفایی پور درباره اهمیت ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در جامعه، با توجه به هجمه فرهنگی دشمنان، بیان کرد: نهادینه کردن فرهنگ دینی و اخلاقی از مهمترین راه های استحکام فرهنگ عمومی درجامعه است.

وی در ادامه به ضرورت تکمیل پروژه های در دست ساخت میامی اشاره کرد و افزود: پروژه هایی نظیر بیمارستان، جاده میامی-جیلان، استخر سرپوشیده و… پیشرفت خوبی داشته اما باید دانست که پیگیری مسئولان و همت مردم درکنار مطالبه گری منطقی عمومی، یکی از دلایل تسریع در اجرای پروژه ها محسوب می شود.

امام جمعه میامی، گفت: بیمارستان این شهرستان، از لحاظ فیزیکی در حال ساخت و تکمیل است اما تجهیزات نیز در کنار ساختمان بسیار مهم محسوب می شوند لذا ما از مسئولان می خواهیم تا نسبت به تجهیز این بیمارستان اهتمام داشته باشند چرا که میامی با جمعیت و تراکم بالا نیازمند بیمارستانی با تجهیزات کامل است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه ،مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه وجلسه هم اندیشی درخصوص بررسی راهکارهای ارتقای فعالیت های پژوهشی در ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور دکتر رضا چمن رییس...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز ، حجه الاسلام قربانعلی صفائی پوردر جمع  مردم میامی در مسجد جامع این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم yyرهبری مبنی بر این که آمریکا و اسرائیل فرعون های زمان هستند، افزود: سخنان رئیس جمهورآمریکا...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه ملت ما با وحدت می‌توانند در برابر دشمنان مستکبر بایستند، تأکید کرد: انقلاب اسلامی به...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه همایش جهانی اربعین زنگ خطری برای اسرائیل و ایادی استکبار جهانی شده است، ابراز کرد:...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در نشست ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر میامی به میزبانی سپاه ناحیه این شهرستان شناسایی و انتخاب الگوی خوب را از مهمترین راههای برون رفت از آسیب...