شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, جوانان  »   فراخوان مسابقه کاریکاتور در شهرستان میامی منتشر شد
80 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۲۰

فراخوان مسابقه کاریکاتور در شهرستان میامی منتشر شد

میامی نیوز_به‌منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر و کشف استعدادهای هنری،مسابقه بزرگ کاریکاتور در شهرستان میامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی رضا مهدیان گفت: فراخوان مسابقه کاریکاتور شاه در سطح شهرستان به مناسبت سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران منتشر شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه به تصویر کشیدن چهره شاه ملعون به‌صورت کاریکاتور، ایجاد شورونشاط به مناسبت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، شناسایی استعدادهای هنری در رشته کاریکاتور و همچنین ترغیب علاقه‌مندان برای حضور در مسابقات و برنامه‌های هنری در این شهرستان می‌باشد.

وی افزود:شرکت در مسابقه کاریکاتور برای عموم آزاد است و محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در دو سایز A٣و A۴ تا تاریخ ١٠ بهمن‌ماه به آدرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی، دفتر انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان ارسال نمایند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی تصریح کرد: به نفرات برتر این مسابقه جوایزی به‌رسم یادبود اهدا می‌شود و از آثار برگزیده این مسابقه نمایشگاهی در سطح شهرستان دائر خواهد شد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی جمعی از مسئولان شهرستان میامی با حضور در منزل خانواده معظم شهدا عید باستانی نوروز را به آنان تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،با آمدن عید نوروز سنت صله ارحام و دید و...

مطالب مرتبط