چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, جوانان  »   فراخوان مسابقه کاریکاتور در شهرستان میامی منتشر شد
123 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۲۰

فراخوان مسابقه کاریکاتور در شهرستان میامی منتشر شد

میامی نیوز_به‌منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر و کشف استعدادهای هنری،مسابقه بزرگ کاریکاتور در شهرستان میامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی رضا مهدیان گفت: فراخوان مسابقه کاریکاتور شاه در سطح شهرستان به مناسبت سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران منتشر شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه به تصویر کشیدن چهره شاه ملعون به‌صورت کاریکاتور، ایجاد شورونشاط به مناسبت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، شناسایی استعدادهای هنری در رشته کاریکاتور و همچنین ترغیب علاقه‌مندان برای حضور در مسابقات و برنامه‌های هنری در این شهرستان می‌باشد.

وی افزود:شرکت در مسابقه کاریکاتور برای عموم آزاد است و محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در دو سایز A٣و A۴ تا تاریخ ١٠ بهمن‌ماه به آدرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی، دفتر انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان ارسال نمایند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی تصریح کرد: به نفرات برتر این مسابقه جوایزی به‌رسم یادبود اهدا می‌شود و از آثار برگزیده این مسابقه نمایشگاهی در سطح شهرستان دائر خواهد شد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط