تقدیر مردم میامی از فرماندهی وپرسنل نیروی انتظامی میامی

چاپ

به گزارش میامی نیوز ،جمعی از مردم میامی با ارسال پیامی از خدمات و زحمت های فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی میامی در آستانه سال ۹۷ و طلیعه بهار تقدیر کردند که متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«شما و همه فرزندان و کسانم و هر که را نوشته ام به او رسد، به تقواى خدا و نظم داشتن در کارتان سفارش مى کنم» نهج البلاغه الکتاب۴۷
نظم درّ گرانبهایی است که حیات و ممات جامعه امروز بشری را در مشت های گره کرده خود دارد و نیروی انتظامی قهرمان ایران اسلامی نماد نظمی است که علی(ع) آن را در کارها توصیه می کند. اهمیت نظم تا بدانجاست که نقل است رسول الله(ص) نیروهای سپاه خود را به گونه ای نظم می بخشید که گویی تیر کمان هایشان در یک جا قرار دارد و این یعنی لازمه مدیریت و اجرا که امروز به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت های سربازان نظام اسلامی در لباس نیروی انتظامی شاهد و ناظر آن هستیم.
نیروی انتظامی نماد نظمی است که امروز حاکم بر جامعه اسلامی است و رضایتمندی مردم محصول برداشت شده ای است که ناجا، با بذر محبت در زمین جامعه می کارد امروز قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی به مثابه مجری قانون و برخورد با هنجارشکنی های جامعه تنها وظیفه ای کوچک از خیل مردمان دیار آفتابگردان های طلایی است مردمانی که با نظم و آرامش انس دارند و قدردان تلاش های سربازان انقلاب اسلامی در لباس نیروی انتظامی هستند.

در این طلیعه بهار و آغاز سال نو بر خود می دانیم تا از تلاش های فرماندهی انتظامی میامی سرگرد حاجی پروانه. و فرماندهی راهنمایی و رانندگی این شهرستان ستواندوم مهدی ذوالفقاری در برقراری نظم تقدیر و تشکر کنیم.

جمعی از مردم شهرستان میامی