فلسطین محور وحدت جهان اسلام/ مردم پشتوانه اصلی نظام هستند

چاپ

میامی نیوز – امام جمعه میامی، فلسطین را محور وحدت جهان اسلام دانست و گفت: این وحدت قریب الوقوع اتفاق خواهد افتاد و جبهه متحد اسلامی در برابر جبهه استکبار جهانی با قدرت ایستادگی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی‌پور  ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به حضور پر شور و گسترده ملت روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس، ابراز داشت: فلسطین محور وحدت جهان اسلام است و این وحدت قریب الوقوع اتفاق خواهد افتاد و جبهه متحد اسلامی در برابر جبهه استکبار جهانی با قدرت ایستادگی خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه قدس شریف به‌زودی با وحدت مسمانان آزاد خواهد شد، افزود: امروز مسلمانان محکم‌تر از گذشته فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا سردادند و با خروج آمریکا از برجام مهمترین اقدام ملت ایران در پاسخ به این اقدام آمریکا، حضور پرشور در عرصه‌های مختلف به‌ویژه راهپیمایی روز قدس است.

مسئولان باید قدردان حضور مردم باشند​

امام جمعه میامی مردم را پشتوانه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز مردم با لبیک به ندای ولی فقیه خود حضوری باشکوه و با صلابت در راهپیمایی روز قدس داشتند لذا مسئولان نیز باید قدردان حضور مردم باشند و خدمت بی‌منت به این مردم را اولویت کار خود قرار دهند.

صفایی‌پور در ادامه با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: تذکر لسانی یکی از مراحل امر به معروف و نهی از منکر است و اگر به این فریضه بیشتر توجه شود آسیب‌های اجتماعی و هنجارشکنی‌های امروز کاهش چشمگیری خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به حادثه یکی از مدارس غرب تهران، گفت: مسئولان باید از فضای امن جامعه حراست کنند و از قوه قضاییه می خواهیم با سرعت به پرونده مورد نظر رسیدگی کنند و در ملاعام مجازات و حدود الهی را انجام دهند تا درس عبرتی برای سایر افراد شود.