چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی, گفتگو  »   ماحصل حمایت از تولید داخلی استقلال اقتصادی/استفاده از کالای ایرانی فرهنگ سازی شود
50 بازدید
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۱

امام جمعه میامی:

ماحصل حمایت از تولید داخلی استقلال اقتصادی/استفاده از کالای ایرانی فرهنگ سازی شود

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود.

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود.

به گزارش میامی نیوز به نقل از شبستان،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  در گفتگویی بر ضرورت تحقق شعار سال، مدنظر رهبر معظم انقلاب تاکید کردوگفت: اگر می‌خواهیم به حمایت از تولید جامه عمل بپوشانیم می‌بایست به استقلال سیاسی به‌مثابه یک هدف‌گذاری بلندمدت نگاه کنیم و همچنین می‌بایست در برابر توطئه‌های دشمنان نیز هوشیار باشیم.

وی برنامه ریزی برای افزایش تولید، ارتقای کیفیت کالای ایرانی، انطباق با نیاز و سلایق مردم، ارزان کردن کالای ایرانی و رقابت کردن با اجناس خارجی را از راهکار های مهم تحقق شعار سال جاری برشمردوادامه داد: مه مردم باید وارد عرصه حمایت از کالای ایرانی شوند و نسبت به کالای ایرانی تعصب داشته باشند و در ابتدا باید مسئولان خود عامل به حمایت از کالای ایرانی باشند.

به گفته صفایی پور کالای ایرانی برای ایرانی باید فرهنگ سازی شود و مسئولان و مردم در کنار یکدیگر برای حمایت از کالای ایرانی تلاش کنند.

امام‌جمعه میامی ادامه داد: بزرگ‌ترین و بلندترین قدم برای حل مشکل بیکاری که کمتر خانواده‌ای است با آن دست‌به‌گریبان نباشد، اقدام عمومی مردم در استفاده از کالای داخلی است.

وی با تاکید بر اینکه تحقق شعار سال، زمینه ساز رفع مشکلاتی مانند بیکاری می‌شود، افزود: اگر بخواهیم بیکاری کاهش یافته و ریشه کن شود، باید از کالای ایرانی و تولید داخلی حمایت کنیم.

صفایی پور اضافه کرد: با حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی، سبب رونق کارخانجات و در نتیجه تولید اشتغال و رفع بیکاری در جامعه شویم.

امام جمعه میامی حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی را لازمه توسعه و پیشرفت دانست و اظهار کرد: برای توسعه و پیشرفت کشور باید همه اقشار مختلف مردم و مسئولان از کالای ایرانی حمایت کنند.

وی بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد و یادآور شد: انتظار می رود که تولیدکنندگان داخلی هم کالای فاخر تولید و با این کار زمینه کاهش گرایش مردم به خرید کالاهای خارجی را فراهم کنند.

صفایی پوراضافه کرد: تحریم های دشمن بر روی نقطه ضعف ما یعنی اقتصاد متمرکز شده است در حالی که با حمایت از کالای ایرانی، تولید و اشتغالزایی می توان تحریم‌ها را بی‌اثر کرد.

شبستان

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گفتگو

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

میامی نیوز  - امام جمعه میامی اعتیاد به مواد مخدر را مهم‌ترین مشکل اجتماعی روز جامعه دانست و گفت: عوارض ناشی از آن تهدیدی برای کانون خانواده‌ها است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  ظهر آدینه  در خطبه‌های...
میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع ضمن بیان اینکه مشکلات اقتصادی، معیشت مردم را با مشکل مواجه کرده است، تصریح کرد: دشمن به دنبال روشن کردن آتش فتنه...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمد رضا خباز بعد از ظهر یکشنبه در آغاز سفر یکروزه خود به میامی برای افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی و همچنین بازدید از طرح های هفته دولت این شهرستان، ضمن بیان اینکه امروز...