دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶
»   اخبار, جوانان  »   مانور سراسری زلزله در میامی برگزار شد/عکس
96 بازدید
۸ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۴

مانور سراسری زلزله در میامی برگزار شد/عکس

مانور سراسری زلزله در دبیرستان کوثر میامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میامی نیوز،صبح امروز مانور سراسری زلزله با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین و دانش آموزان در دبیرستان کوثر میامی برگزار شد.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان میامی در حاشیه این مانور گفت: هدف از برگزاری این مانور ارتقاء سطح آمادگی دانش آموزان و مدیریت بحران در زمان بروز حادثه است که در آن تخلیه اضطراری، نحوه پناه گیری و نقطه امن، رسیدگی به مصدومان و صعود و فرود آن‌ها، بازگشت‌پذیری جامعه به امنیت و آموزش اطفاء حریق به آن‌ها آموزش داده می‌شود.

 

عباس صائمی نقش این مانورها را در کاهش آسیب‌های زلزله بسیار مؤثر دانست و گفت: دانش آموزان به‌عنوان نیروی انسانی آینده در این سنین آمادگی بیشتری برای دریافت مباحث آموزشی در این زمینه‌های رادارند به همین سبب باید از این ظرفیت دانش آموزان استفاده شود.

وی افزود: کشور ما تاکنون شاهد خسارات و تلفات زیادی از زلزله همچون زلزله بم و کرمانشاه بوده‌ایم و بعدازاین حادثه ارائه این آموزش‌ها الزامی است.

در این مانور نیروهای هلال‌احمر به محل اعزام و انجام کمک‌های اولیه برای مصدومان آغاز و چادرهای اضطراری به‌سرعت در محل برپا شد.

عکس و گزارش مجید مقدسی

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , جوانان

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه ،مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه وجلسه هم اندیشی درخصوص بررسی راهکارهای ارتقای فعالیت های پژوهشی در ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور دکتر رضا چمن رییس...

مطالب مرتبط