دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اقتصاد, ایران و جهان, سیاسی  »   متقاضیان اسناد مالکیت مناطق روستایی فقط تا مهرماه ۹۷ فرصت دارند
177 بازدید
۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۱۷

رئیس بنیاد مستضعفان:

متقاضیان اسناد مالکیت مناطق روستایی فقط تا مهرماه ۹۷ فرصت دارند

میامی نیوز - رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه اهدای اسناد مالکیت مناطق روستایی فقط تا مهرماه۹۷ فرصت دارند، گفت: اهتمام بنیاد بر سند دار شدن تمام اراضی ملکی و زراعی مناطق محروم است.

به گزارش  میامی نیوز، محمد سعیدی کیا بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم اهدای یک هزار و ۲۵۰ سند مالکیت به مردم منطقه کالپوش میامی در مسجد جامع طلوبین، ضمن بیان اینکه طرح ثبت نام ارائه املاک تا مهرماه آینده تنها پذیرای متقاضیان است، بیان کرد: از مردم می خواهیم تا برای دریافت اسناد مالکیت اراضی کشاورزی و ملکی خود، تشکیل پرونده دهند تا از این فرصت به خوبی بهره گیرند.

وی افزود: یکی دیگر از طرح های بنیاد مستضعفان تسهیلاتی است که مردم می توانند در قالب طرح های مختلف مانند مسکون، کشاورزی، گردشگری و … که باید به معاونت عمرانی استانداری ها ابلاغ شود تا بتوانیم مردم را به بانک ارجاع داده و تسهیلات مرتبط را دریافت کنند اما تضامین این وام ها برعهده مردم است.

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین گفت: این بنیاد پیشنهاد احداث دامداری پنج هزار راسی در منطقه کالپوش را بررسی کرده و در صورت مهیا بودن شرایط، آمادگی اجرای این طرح را دارد چرا که ما معتقد هستیم این دامداری می تواند منشاء خیر و برکات فراوانی برای منطقه شود.

سعیدی کیا تاکید کرد: باید شرایط را در روستاها به نفع اشتغال و بهبود شرایط مردم تسهیل کرد.

وی افزود: نگاه دولت و نظام اسلامی به مناطقه محروم، بسیار ویژه و همراه با تسهیل گری است که امیدواریم بتوانیم با حمایت مردم در راستای بهبود شرایط کسب و کار و همچنین زندگی در روستاها به خصوص مناطق محروم موفق عمل کنیم چرا که این امر در زمره تاکیدات رهبر مظعم انقلاب اسلامی است.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , ایران و جهان  , سیاسی

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط