یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, جوانان, قرآن وعترت  »   محفل انس با قرآن کریم در میامی برگزار شد
93 بازدید
۲۵ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۱

به همت مدیریت آموزش و پرورش

محفل انس با قرآن کریم در میامی برگزار شد

مراسم محفل انس با قرآن کریم امروز در هنرستان دخترانه کوثر و مسجد امام حسن مجتبی(ع) با حضور قاریان برجسته کشوری برگزار شد.

به گزارش میامی نیوز،عباس صائمی مدیر آموزش و پرورش میامی در حاشیه این مراسم بیان کرد: محفل انس با قرآن، فرصت ارزشمندی است تا مشتاقان و شیفتگان قرآن، ضمن خودسازی و بهره گیری از فیض لایتنهاهی قرآن کریم و آشنایی بیشتر با کرانه های پیدا وناپیدای معارف قرآن مجید، خویشتن را برای حضور سازنده و ارزنده در عرصه اجتماعی، بویژه فعالیت های علمی و پژوهشی مهیا نمایند.

وی گفت: با قرائت کتب آسمانی و تعمیق شناخت قرآنی جامعه بشری و درک و فهم درست آموزه های قرآنی، افق آینده ی زیست انسانی در ایران و جهان، بیش از بیش روشن و نوید بخش حیات طیبه در جامعه جهانی موعود باشد.

صائمی گفت: در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی در مدارس شبانه روزی کوثر و مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام این مراسم محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته کشوری برگزار گردید.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , جوانان  , قرآن وعترت

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط