مسئولان شهرستان میامی نسبت به توسعه شهرستان جدیت بیشتری داشته باشند

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، امیر بینایی صبح دوشنبه با حضور در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت زنان و خانواده به میزبانی سالن جلسات شهید سیدکاظم موسوی فرمانداری شهرستان میامی با اشاره به اهمیت توسعه این شهرستان به عنوان قرارگیری در گروه شهرستان های کمتر توسعه یافته، تاکید کرد: باید از فرصت و امکانات موجود برای توسعه و گسترش این شهرستان با عزم و اراده قوی بهره مند شد.
وی با تاکید بر اهمیت تقویت و توسعه محله کم برخورار عمارت ابراز داشت: مسئولان بومی باید با جدیت بیشتری موضوع توسعه شهرستان و توجه به مناطق و محلات کم برخوردار مانند محله عمارت را در تمامی ابعاد اجتماعی، فرهنگی و … پیگیری کنند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان گفت: ضمن بررسی دقیق مشکلات در محله عمارت برنامه ویژه ای را برای این محله در نظر داریم که تحقق آن نیازمند تعامل تمامی مدیران، نهادها و مردم شهر میامی است.
بینایی با اشاره به بافت تاریخی محله عمارت و اهمیت آشنایی همه مدیران با تاریخ آن تاکید کرد: این محله باید به نهایت توانمندی خودش برسد و محور گردشگری بسیار خوبی برای شهرستان میامی خواهد بود.

نوروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

شکستن ابهت پوشالی آمریکا در جهان هدف حمله به پایگاه عین الاسد بود

د دی ۲۳ , ۱۳۹۸
  به گزارش خبرنگار میامی نیوز   ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه شهر میامی در مسجد جامع  این شهر،با بیان اینکه همه مردم باید شرایط کشور را درک کنند و بدانیم کشور برجستگی خاصی پیدا کرده است و به آمریکا شکستی وارد کرد،ابراز  […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP