مسئولان وضعیت گرانی و بی ثباتی بازار را ساماندهی کنند/آمریکا پرچمدار تضییع حقوق بشر در جهان است

امام جمعه میامی  با بیان اینکه مردم گرفتار گرانی در کشور هستند،گفت: گرانی در کشور روزانه افزایش می یابد و قوه های مختلف برای رفع گرانی و رفع مشکلات مردم تلاش کنند و به فکر معیشت مردم باشند و این وضعیت گرانی و بی ثباتی بازار را ساماندهی کنید و از شعار دادن بپرهیزید.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام
قربانعلی صفایی پور  ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه شهر میامی در مسجد جامع این شهر،

با اشاره به ۱۲ تیر ماه ماه روز افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: جنایت های آمریکا در سراسر جهان باید به مردم معرفی شود و باید بدانند که نقطه در جهان نیست که از دخالت مستقیم و غیر مستقیم آمریکا در امان باشد.

وی افزود:  با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی بیش از ۱۰۰ جنایت توسط آمریکا برای ملت ایران رقم خورده است و با حمایت از منافقین و اعمال تحریم ها و در پایان با به شهادت سرت سلیمانی جنایات خود را بیشتر از گذشته به رخ جهانیان کشید.

امام جمعه میامی تصیح کزد: آمریکا پرچمدار تضییع حقوق بشر در جهان است و مردم آزاده جهان باید آماده رویایی با کفر جهانی و آمریکای سلطه گر باشند.

صفایی پور در ادامه با بیان اینکه ملت شریف اسلامی همواره حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی نشان داده است،گفت: یکی از مواردی که مردم قاطعانه حمایت می کنند از دستگاه  قوه قضاییه است که در دوران حضور آیت الله رییسی در ارتباط با مبارزه با فساد و رانت خواری و حرکت در توسعه عدالت مردم همواره حمایت می کنند و منتظر محاکمه نابرابری ها و بی عدالتی ها در کشور هستند.

وی با بیان اینکه مردم گرفتار گرانی در کشور هستند،گفت: گرانی در کشور روزانه افزایش می یابد و قوه های مختلف برای رفع گرانی و رفع مشکلات مردم تلاش کنند و به فکر معیشت مردم باشند و این وضعیت گرانی و بی ثباتی بازار را ساماندهی کنید و از شعار دادن بپرهیزید.

امام جمعه میامی با تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)و امام رضا(ع) ابراز داشت : یکی از فرصت هایی که باید در این دهه به آن توجه کرد گفتمان خدمت کریمانه در عرصه های مختلف اجتماعی با هدف کمک به محرومان و مناطق محروم است و باید دراین دهه سنت و سیره رضوی برجسته شود.

صفایی پور جشن مردمی عطر مهربانی و زیر سایه خورشید که چند سالی است در کشور اجرا می شود یکی از مهمترین برنامه ها در دهه کرامت است،افزود: شهرستان میامی در هفته جاری میزبان کاروان زیر سایه خورشید با حضور خادمان حرم امام رضا(ع)خواهند بود.

وی  با اشاره به ۶ تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، گفت : یکی از بدترین آسیب های اجتماعی در جامعه اعتیاد است که باید خانواده ها به فرزندان خود توجه داشته باشند تا اعتیاد به فرزندان و بنیان خانواده ضربه وارد نکند.

امام جمعه میامی در پایان با بیان اینکه اسراف در اسلام حرام است،افزود: صرفه جویی و مدیریت در مصرف برق بویژه در فصل تابستان ضروری و لازم است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بوستان بانوان در میامی ساخته می‌شود

ج تیر ۶ , ۱۳۹۹
شهردار میامی گفت: بزودی عملیات اجرایی ساخت پوستان بانوان در این شهر آغاز می شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز،  علی اکبر محمدی در نشست خبری با حضور خبرنگاران به مناسبت هفته شهرداریها و دهیاریها در محل شهرداری میامی، افزود: در این بوستان همه بخش‌های مدیریت مجموعه در اختیار زنان […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP