دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   education, اجتماعی, اخبار, جوانان  »   مسابقات استانی کشتی آموزشگاه‌های استان سمنان برگزار شد
77 بازدید
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۳

رئیس آموزش‌وپرورش میامی:

مسابقات استانی کشتی آموزشگاه‌های استان سمنان برگزار شد

میامی نیوز - رئیس آموزش‌وپرورش میامی از برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد و فرهنگی آموزشگاه‌های استان سمنان با حضور ۱۲ تیم به میزبانی میامی خبر داد.

عباس صائمی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز، ضمن بیان اینکه سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آموزشگاه‌های استان سمنان از امروز، پنج‌شنبه بیست و ششم بهمن‌ماه۹۶ با حضور شش شهرستان در میامی برگزار شد، تأکید کرد: این رقابت‌های با حضور ۱۲۰ ورزشکار از شش شهرستان در دو بخش آزاد و فرنگی طی دو روز برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه تیم های شاهرود، میامی، سرخه، گرمسار، سمنان و دامغان در این رقابت‌های حضور دارند، افزود: این رقابت‌ها، استانی بوده و نفرات برتر آن برای اعزام به مسابقات منطقه‌ای و کشوری انتخاب می‌شوند.

رئیس آموزش‌وپرورش میامی با تأکید بر اینکه این رقابت‌های کشتی استانی دانش آموزان با یادی از شهدای فرهنگی میامی برگزار می‌شود، تأکید کرد: سالن انقلاب اسلامی میامی در دو روز میزبان این رویداد فرهنگی ورزشی است.

صائمی بابیان اینکه میامی نخستین بار میزبان رقابت‌های استانی آموزشگاه‌ها می‌شود، تأکید کرد: ترویج فرهنگ پهلوانی در کنار روحیه رقابت ورزشی در زمره اهداف برگزاری این رقابت‌ها محسوب می‌شود که طبق زمان‌بندی معاونت تربیت‌بدنی اداره کل آموزش‌وپرورش استان سمنان، در طول سال برگزار می‌شود.

گفتنی است رقابت‌های استانی آموزشگاه‌های سمنان در سایر رشته‌ها به میزبانی شهرهای دیگر استان در حال برگزاری است.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز education  , اجتماعی  , اخبار  , جوانان

به گزارش میامی نیوز،حجت‌الاسلام‌ قربانعلی صفایی پور ظهر یک‌شنبه در بیست سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه زیر بنای توسعه هر جامعه فرهنگ عمومی آن است، ابراز داشت: در شرایطی که دشمن با دسیسه و...

مطالب مرتبط

عباس صائمی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار میامی نیوز ابراز داشت:فعالیت ستاد اسکان نوروزی میامی از 26 اسفند آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد. وی با بیان این که، 110 اتاق و کلاس درس در...