شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, جوانان  »   مسابقه کتبی اسرار نماز درمیامی برگزار می شود
68 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۱۹

مسابقه کتبی اسرار نماز درمیامی برگزار می شود

میامی نیوز_مسابقه کتبی((پرتوی از اسرار نماز))به میزبانی شهرستان میامی برگزار می‌شود.

به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی مسئول انجمن اهل‌قلم شهرستان میامی گفت: مسابقه کتبی نماز به میزبانی شهرستان میامی به‌صورت استانی برگزار می‌شود.

مهری آسیابان تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، آشنایی با کتب مذهبی و تأکید بر اهمیت نماز برزندگی فردی و اجتماعی می‌باشد.

وی افزود: سؤالات مربوط به مسابقه از کتاب پرتوی از اسرار نماز حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی طرح‌شده است که به‌صورت پی‌دی‌اف در فضاهای های مجازی سطح استان در دسترس نیز می‌باشد.

مسئول انجمن اهل‌قلم شهرستان میامی گفت: شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ‌های خود را تا تاریخ٢۵دی‌ماه به شماره تلگرامی ٠٩٩٠١٨٢٢٧٧٩ و یا به آدرس میامی، میدان امام رضا(ع)، بلوار مهارت، خیابان معلم، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی ارسال نمایند.

وی افزود:همچنین اعلام نتایج در تاریخ ١٣بهمن‌ماه سال جاری از طریق فضای مجازی و نماز جمعه اعلام خواهد شد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی جمعی از مسئولان شهرستان میامی با حضور در منزل خانواده معظم شهدا عید باستانی نوروز را به آنان تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،با آمدن عید نوروز سنت صله ارحام و دید و...

مطالب مرتبط