مشکلات اقتصادی ناتوانی مردم را رقم‌زده است/ مسئولان به فکر باشند

چاپ

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع ضمن بیان اینکه مشکلات اقتصادی، معیشت مردم را با مشکل مواجه کرده است، تصریح کرد: دشمن به دنبال روشن کردن آتش فتنه از  طریق مشکلات و فشار زندگی مردم بود که مردم با هوشیاری کامل وارد صحنه شدند و توطئه دشمن علیه انقلاب اسلامی را خاموش کردند و حال نوبت مسئولان است که برای مردم کاری صورت دهند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان نباید همه مشکلات را به گردن دشمن بیاندازند، افزود: مسئولان با شناسایی ضعف‌های خود برای رفع مشکلات مردم اقدام کنند و اگر در جامعه  مشکلات داخلی نداشته باشیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند.

مطالبات مردم منطقی است

امام‌جمعه میامی ضمن بیان اینکه مطالبات به‌حق مردم یک مسئله منطقی است که مسئولان باید این مشکلات را بشنوند، ابراز داشت: مسئولان برای حل مشکلات به‌صورت جدی اقدام کنند، همچنین صدرنشینان قضایی و امنیتی کشور می‌بایست با اغتشاش‌گران نیز برخورد قاطع داشته باشند چراکه وظیفه مردم و مسئولان اتحاد و وحدت ملی در حفظ منافع کشور است.

صفایی پور بابیان اینکه مردم بدانند دشمنان، امنیت ایران را نمی‌توانند ببینند و به هر نحوی قصد برهم زدن این اصل مهم را دارند، تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم قم نیز ابراز داشتند که مردم با بصیرت باید افرادی که به پرچم و قرآن اهانت می‌کنند، را جدا سازند و لذا باید با آن افراد قلیل به‌گونه‌ای دیگر برخورد کرد.

وی همچنین با اشاره به دیدار مسئولان شرق استان سمنان با استاندار جدید، افزود: مهم‌ترین محور سخنان ائمه جمعه مطالبات شفاف مردم از مسئولان بود و مشکلات و آسیب‌ها و ظرفیت‌های منطقه به استاندار ارائه شد که امیدواریم مسئولان به مشکلات مردم شرق استان به‌ویژه شهرستان میامی توجه ویژه داشته باشند.