جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار  »   معاون فرماندار میامی: اردوی طرح هجرت ظرفیتی برای محرومیت زدایی است
187 بازدید
۲۴ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۵۰

معاون فرماندار میامی: اردوی طرح هجرت ظرفیتی برای محرومیت زدایی است

میامی نیوز-معاون  فرماندار میامی با بیان اینکه بسیج با خط جهادی در تمام عرصه ها به مردم خدمت رسانی می کند، گفت: اردوی طرح هجرت ظرفیتی برای محرومیت زدایی است.

نشست هماهنگی اردوی طرح هجرت میامی

به گزارش پایگاه خبری میامی نیوز، علیرضا آشوری غروب چهارشنبه در نشست هماهنگی اردوی طرح هجرت میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان، ضمن بیان اینکه اردوهای جهادی حرکت ارزشمندی است که به فرمان رهبری تشکیل شده و نتایج بسیار خوبی داشته است، ابراز داشت: اردوی جهادی برای رفع محرومیت یکی از بهترین پتانسیل هاست که می تواند برای رفع محرومیت مناطق محروم با توجه به شعار سال تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه طرح هجرت و اردوهای جهادی، طرح ایثار و جوانمردی هستند، افزود: روحیه بسیجی امروز می تواند در جامعه تحول آفرین باشد.

۱۵ گروه پزشکی در اردوهای جهادی میامی حضور دارند

مسئول بسیج سازندگی سپاه میامی نیز در این نشست با بیان اینکه از ابتدای سال جاری سه تیم پزشکی در مناطق مختلف میامی استقرار یافته اند، گفت: ۱۵ گروه متشکل از سه هزار و ۴۰۰ دختر و پسر دانشجو  در حوزه استحفاظی این شهرستان خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: در سال جاری همچنین ۲۲ گروه شامل شش هزار و ۶۰۰ دانشجو در قالب تیم های عمرانی، فرهنگی و … نیز در میامی فعالیت دارند.

سرهنگ غلامرضا فلاحتی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه میامی نیز در این جلسه با بیان اینکه هدف از طرح اردوهای جهادی کمک به دولت برای رفع محرومیت زدایی و کمک به مردم در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است، گفت: این اردوها برای تحقق شعار سال و مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برگزار می شود.

محمد جلیلی مسئول بسیج دانشجویی شاهرود نیز با بیان اینکه طرح اردوهای جهادی، برنامه ای پنج ساله است، گفت: سال ۹۵، واپسین سال اجرای این طرح است و با اتمام آن، ارزیابی کلی این طرح آغاز می شود.

نشست هماهنگی اردوی طرح هجرت میامی

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،علی‌اصغر محمدی،ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه شش هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی میامی  به کشت جو اختصاص دارد، ابراز داشت: سطح زیر کشت جو آبی در این شهرستان دو هزار و ۲۵۰ هکتار است. وی...