جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, ادبیات, فرهنگی وهنری  »   موفقیت میامی در تحقق کتاب اهدایی به تعداد جمعیت/اهداء238 هزار نسخه کتاب در استان
134 بازدید
۸ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان:میامی با جذب بیش از ۳۸هزار نسخه موفق به تحقق هدف کتاب اهدایی به تعداد جمعیت شد.

موفقیت میامی در تحقق کتاب اهدایی به تعداد جمعیت/اهداء۲۳۸ هزار نسخه کتاب در استان

میامی نیوز-مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سمنان، نورعلی غلامحسین سماکوش ضمن بیان اینکه نخستین جشنواره بزرگ استانی اهدای کتاب سمنان از دهم تیرماه تا اول آبان ماه سالجاری برگزار شد، بیان داشت: این جشنواره با اهداف روزآمد سازی و غنی سازی مجموعه مخازن کتابخانه های عمومی از طریق جمع آوری  کتاب‌های مازاد منازل و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

وی با اشاره به این مطلب که در این راستا دستگاه‌های اجرایی و شهروندان شهرستان‌های شاهرود با جذب ۷۶ هزار و ۵۳۲، سمنان ۴۷ و۵۰ جلد، میامی ۳۸ هزارو ۱۲۹ جلد، دامغان ۲۹ هزار و ۶۵۵ جلد، مهدیشهر ۲۰هزار و ۶۳۶ جلد، سرخه ۱۰ هزار و ۳۱۶ جلد، گرمسار  ۹هزار و ۹۹۵ جلد و آرادان پنج هزار و ۷۵۰ نسخه کتاب را به کتابخانه های عمومی سطح استان اهدا کردند، افزود: میامی با جذب بیش از ۳۸هزار نسخه موفق به تحقق هدف کتاب اهدایی به تعداد جمعیت شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان با تاکید بر اینکه جشنواره استانی اهدای کتاب‌های مازاد منازل و دستگاه‌های اجرایی به کتابخانه های عمومی با حمایت استاندار و مشارکت گسترده مردم و دستگاه‌های اجرایی این استان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی اجرا شد، از دستگاه‌های اجرایی و شهروندان خواست کتاب‌های مازاد را به کتابخانه های عمومی سطح استان اهدا کنند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ادبیات  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط