چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, ادبیات, اسلایدر, اقتصاد  »   میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است
42 بازدید
۸ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۳

مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان:

میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است

میامی نیوز -مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان، با بیان اینکه، میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است، گفت: این امر با برگزاری همایش های کاربردی و بررسی ظرفیت ها محقق می شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حسن شکریان ظهر پنج شنبه در آئین معارفه شهردار جدید میامی ضمن بیان اینکه شهرداری ها بهترین ظرفیت برای برگزاری برنامه های فرهنگی، عمرانی و ترویج نشاط عمومی هستند، تاکید کرد: توجه به مسائل فرهنگی و عمرانی دو مقوله مهم است که گسترش آن در میامی مطالبه ای جدی محسوب می شود.

وی افزود: میامی دارای ظرفیت های بسیار خوب فرهنگ عمومی، گردشگری، اقتصاد، تولید و … است که بهره گیری از آن در کنار نیروی مستعد جوانی که در این شهرستان قرار دارد، می تواند پله های توسعه و ترقی را برای این دیار به ارمغان آورد.

مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان، گفت: امروز برای ساختن شهری آباد همه باید دست به کار شوند و نباید عمران را در شهرداری خلاصه کرد لیکن مشارکت و همراهی با مجموعه مدیریت شهری می تواند آثار و نتایج مثبتی را به ارمغان آورد.

شکریان با بیان اینکه وظایف شهرداری ها بسیار گسترده است که امور عمرانی یکی از آنها محسوب می شود، گفت: عمران شهری مطالبه مردم شرقی ترین شهرستان استان سمنان است که امیدواریم شورای شهر و شهردار جدید بتوانند در تحقق روز افزون این مطالبات، موفق عمل کنند.

وی افزود: شهرداری میامی همچنین می بایست با برگزاری مراسم مختلف، جاذبه های گردشگری شهر را به مردم و مسافران به خصوص زائران رضوی بشناساند چرا که این شهر دارای ظرفیت های بسیار وسیع گردشگری است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ادبیات  , اسلایدر  , اقتصاد

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط