شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, ادبیات, اسلایدر, اقتصاد  »   میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است
136 بازدید
۸ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۳

مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان:

میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است

میامی نیوز -مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان، با بیان اینکه، میامی نیازمند گسترش خدمات عمرانی و فرهنگی است، گفت: این امر با برگزاری همایش های کاربردی و بررسی ظرفیت ها محقق می شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حسن شکریان ظهر پنج شنبه در آئین معارفه شهردار جدید میامی ضمن بیان اینکه شهرداری ها بهترین ظرفیت برای برگزاری برنامه های فرهنگی، عمرانی و ترویج نشاط عمومی هستند، تاکید کرد: توجه به مسائل فرهنگی و عمرانی دو مقوله مهم است که گسترش آن در میامی مطالبه ای جدی محسوب می شود.

وی افزود: میامی دارای ظرفیت های بسیار خوب فرهنگ عمومی، گردشگری، اقتصاد، تولید و … است که بهره گیری از آن در کنار نیروی مستعد جوانی که در این شهرستان قرار دارد، می تواند پله های توسعه و ترقی را برای این دیار به ارمغان آورد.

مدیرکل امور دفتر شهری و شوراهای استانداری سمنان، گفت: امروز برای ساختن شهری آباد همه باید دست به کار شوند و نباید عمران را در شهرداری خلاصه کرد لیکن مشارکت و همراهی با مجموعه مدیریت شهری می تواند آثار و نتایج مثبتی را به ارمغان آورد.

شکریان با بیان اینکه وظایف شهرداری ها بسیار گسترده است که امور عمرانی یکی از آنها محسوب می شود، گفت: عمران شهری مطالبه مردم شرقی ترین شهرستان استان سمنان است که امیدواریم شورای شهر و شهردار جدید بتوانند در تحقق روز افزون این مطالبات، موفق عمل کنند.

وی افزود: شهرداری میامی همچنین می بایست با برگزاری مراسم مختلف، جاذبه های گردشگری شهر را به مردم و مسافران به خصوص زائران رضوی بشناساند چرا که این شهر دارای ظرفیت های بسیار وسیع گردشگری است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ادبیات  , اسلایدر  , اقتصاد

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، سعید ناجی به پیشنهاد استاندار سمنان و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان منصوب شده است. در بخشی از...