ناحیه صنعتی در بخش کالپوش میامی ایجاد می شود

به گزارش میامی نیوز،حسن آل بویه روز یکشنبه در گفت وگویی افزود: راه اندازی ناحیه صنعتی کالپوش در شرق استان سمنان از دستاوردهای ماندگار سفر دکتر روحانی به استان سمنان است که در آینده نزدیک گام نقشه اجرا و زمانبدی شروع عملیات آن آغاز می شود.
وی خاطرنشان کرد: در سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، تفاهم نامه های اقتصادی قابل توجهی با سرمایه گذاران و بانک های عامل برای راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در نواحی و شهرک های صنعتی استان منعقد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان ادامه داد: اعتبار بسیار خوبی از محل منابع ملی برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک های صنعتی استان در نظر گرفته شده است.
آل بویه با بیان اینکه اعتبار مصوب و تخصیصی در سفر دکتر روحانی برای توسعه نواحی و شهرک های صنعتی استان سمنان بی سابقه است، گفت: اجرای گام تولید برق ۶۳ کیلوولت در شهرک های صنعتی دامغان و سرخه از طرح های بسیار خوب سفر کاروان تدبیر وامید به استان سمنان بود.
وی اضافه کرد: ۵۷ میلیارد ریال از اعتبار دور اول سفر دکتر روحانی به استان سمنان برای تکمیل ساخت مرکز خدمات کسب و کار استان تخصیص یافت.
آل بویه ادامه داد: برای تکمیل ساخت تقاطع غیرهم سطح ورودی شهرک صنعتی بزرگ سمنان ۵۰ میلیارد ریال اعتبار همزمان با سفر دکتر روحانی به سمنان مصوب شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: انتقال پساب شهرهای استان به شهرک های صنعتی و تصویب انتقال آب از سایر حوزه ها به سمنان از دیگر دستاوردهای ماندگار سفر دکتر روحانی به استان سمنان است.
استان سمنان یک منطقه ویژه اقتصادی، هشت ناحیه و ۱۰ شهرک صنعتی با یک هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی دارد که ۲۹ هزار نفر در این واحدها اشتغال دارند.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نبود اورژانس دغدغه مردم فرومد میامی

ی آذر ۲۵ , ۱۳۹۷
به گزارش میامی نیوز به نقل از ایرنا، فرومد و چند روستای دیگر مانندفیروز آباد، عباس آباد و استربند با بیش از ۲هزارو ۵۰۰ تن جمعیت در بخش مرکزی شهرستان میامی واقع شده اند. این روستاها بیش از ۱۰۰ کیلومتر با میامی و حدود ۲۰۰ کیلومتر نیز با شاهرود فاصله […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP