چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, ادبیات, اسلایدر, جوانان  »   نشاط اجتماعی اولویت کاروان فرهنگی وهنری میامی
76 بازدید
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۱۹:۵۸

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی:

نشاط اجتماعی اولویت کاروان فرهنگی وهنری میامی

میامی نیوز_سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت:نشاط اجتماعی مناطق روستایی، اولویت کاروان فرهنگی وهنری میامی میباشد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان در نشست مشترک با شهردار میامی به اهداف فرهنگی این اداره درسال٩٧ اشاره کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ضمن تبریک سال نو و ابراز خورسندی از نگاه فرهنگی شهردار میامی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی با هشت انجمن،چهارده کانون و سه موسسه فرهنگی وهنری در حال فعالیت می‌باشد.

رضا مهدیان تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی ایجاد نشاط اجتماعی است که همسو با این هدف کاروان فرهنگی وهنری توسط این اداره در سطح شهرستان فعالیت می‌کند.

وی افزود: ایجاد و راه‌اندازی انجمن سفال در برنامه‌های سال ۹٧ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی است که می‌تواند بستر مناسبی را در جهت اشتغال‌زایی فراهم کند.

مهدیان گفت: با همکاری انجمن‌های فرهنگی وهنری می‌توانیم نگاه هنری را به مبلمان شهری وارد کرده و به‌خوبی هنر اصیل اسلامی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهیم.

شهردار میامی ضمن تبریک سال نو گفت: با دستگاه‌های فرهنگی شهرستان ازجمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همراه و همگام بوده و خواهیم بود.

محمدصادقی تصریح کرد: حوزه فرهنگ در جامعه باید تقویت شود و برای تحقق آن لازم است نگاه مسئولین فرهنگی باشد.

وی افزود: برای پیشبرد اهداف فرهنگی وهنری می‌توان از پتانسیل‌های خوبی که در شهرستان وجود دارد در معرفی هرچه بهتر جاذبه‌های توریستی استفاده کرد.

شهردارمیامی گفت:نشست‌های خوبی در جهت تعریف نمادهای شهری با هنرمندان داشته‌ایم وامیدواریم به‌زودی شاهد تغییرات خوبی دربافت شهر باشیم.

در ادامه تعدادی از مسئولین انجمن‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی،به بیان نظرات وپیشنهادات خود پرداختند.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , ادبیات  , اسلایدر  , جوانان

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز - روایت گری دفاع مقدس راهی برای ارتباط نسل جوان با مفاهیمی مانند مقاومت، شهادت، ایثار و ... است که در این بین رسانه ها نقش بسزایی در انتقال مفاهیم دارند. به گزارش میامی نیوز،سوم خرداد از آن دست...
به گزارش میامی نیوز،رضامهدیان با الزامی دانستن ثبت نام در این سامانه گفت: تمام کانون های فرهنگی هنری این شهرستان در سامانه مذکور نامنویسی کرده اند. وی خاطرنشان کرد: پرداخت سرانه کانون‌های مساجد منوط به ثبت نام در این سامانه  شده است و بر...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز،محمد مهدی احمدی صبح سه‌شنبه در نشستی با رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ضمن بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال باید ضمن حمایت مسئولان از کالای ایرانی به دنبال افزایش کیفیت و رضایت مردم...
میامی نیوز_همزمان با مراسم معنوی اعتکاف،مسابقه کتبی با عنوان(همای رحمت)ویژه معتکفین درشهرستان میامی برگزار خواهد شد. به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی،همزمان با مراسم معنوی اعتکاف،مسابقه کتبی با عنوان(همای رحمت)ویژه معتکفین درشهرستان...