جمعه, ۰۳ آذر ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, انتخابات, سیاسی, مذهبی  »   نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است
112 بازدید
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۱

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است

میامی نیوز - امام جمعه میامی گفت: ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح، رسالت انتخاب صحیح را دارند و در این راه باید تفکر جهادی، انقلابی و روحیه خدمتگزاری را مد نظر قرار دهند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه میامی در مسجد جامع، ضمن اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا، ابراز داشت: نامزدها و طرفداران آنان، شان و جایگاه جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی را باید رعایت کنند و بدانند که دشمن تمامی حرکات نامزدهای انتخابات و طرفداران را می بینند و از آن سوءاستفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر در زمینه انتخابات پیش رو، افزود: اولویت اصلی در انتخابات حضور یکپارچه و باشکوه در انتخابات است چرا که این امر به اقتدار و عزت جمهوری اسلامی کمک کرده و دشمن حضور مردم را رصد می کند.

امام جمعه میامی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح را انتخاب کنند و تفکر جهادی و تدوین انقلابی و روحیه خدمتگزاری از شاخصه های اصلی فرد اصلح است، گفت: یکی از ملزومات این مقطع تاریخ که ملت ایران در آن قرار دارد حضور در انتخابات با بصیرت کافی است.

صفایی پور در ادامه با اشاره به وضعیت سند ۲۰۳۰ و ضرورت آشکارسازی این سند برای مردم، گفت: همانطور که ملت ایران زیر بار سند کاپیتولاسیون نرفت زیر بار این سند ننگین نیز نخواهد رفت.

وی در ادامه ضمن تبریک میلاد امام عصر(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، به اهمیت امنیت در کشور و تلاش های نیروهای امنیتی اشاره کرد و تاکید داشت: اگر نعمت انقلاب و امنیت را داریم به دلیل هوشیاری سربازان گمنام است چراکه دشمن تلاش های زیادی علیه این ملت داشته اما تا زمانی که این ملت و نیروهای انقلابی حضور دارند، هیچ غلطی نمی تواند کند.

امام جمعه میامی گفت: نظام جمهوری اسلامی را ملت ما با فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کرده اند و برای حفظ انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در حفظ آن ایستادگی خواهند کرد.

صفایی پور در ادامه با اشاره به ویژگی های یاران امام زمان(عج)، بیان داشت: احیاء نماز و  توجه به خمس و تلاش برای احیای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه از مهترین شاخصه های یاران آن امام همام است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , انتخابات  , سیاسی  , مذهبی

به گزارش میامی نیوز، دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن سفر به میامی و دیدار با امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای شهر از پروزه های عمرانی در حال ساخت بازدید کرد. عکس : ایمان...

مطالب مرتبط

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه همایش جهانی اربعین زنگ خطری برای اسرائیل و ایادی استکبار جهانی شده است، ابراز کرد:...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه و سالروز مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: ماهیت استکبار جهانی...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در نشست ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر میامی به میزبانی سپاه ناحیه این شهرستان شناسایی و انتخاب الگوی خوب را از مهمترین راههای برون رفت از آسیب...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی در حسینیه اعظم  این شهر، با اشاره به حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، افزود: یکی از...