جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, انتخابات, سیاسی, مذهبی  »   نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است
174 بازدید
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۱

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است

میامی نیوز - امام جمعه میامی گفت: ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح، رسالت انتخاب صحیح را دارند و در این راه باید تفکر جهادی، انقلابی و روحیه خدمتگزاری را مد نظر قرار دهند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه میامی در مسجد جامع، ضمن اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا، ابراز داشت: نامزدها و طرفداران آنان، شان و جایگاه جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی را باید رعایت کنند و بدانند که دشمن تمامی حرکات نامزدهای انتخابات و طرفداران را می بینند و از آن سوءاستفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر در زمینه انتخابات پیش رو، افزود: اولویت اصلی در انتخابات حضور یکپارچه و باشکوه در انتخابات است چرا که این امر به اقتدار و عزت جمهوری اسلامی کمک کرده و دشمن حضور مردم را رصد می کند.

امام جمعه میامی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح را انتخاب کنند و تفکر جهادی و تدوین انقلابی و روحیه خدمتگزاری از شاخصه های اصلی فرد اصلح است، گفت: یکی از ملزومات این مقطع تاریخ که ملت ایران در آن قرار دارد حضور در انتخابات با بصیرت کافی است.

صفایی پور در ادامه با اشاره به وضعیت سند ۲۰۳۰ و ضرورت آشکارسازی این سند برای مردم، گفت: همانطور که ملت ایران زیر بار سند کاپیتولاسیون نرفت زیر بار این سند ننگین نیز نخواهد رفت.

وی در ادامه ضمن تبریک میلاد امام عصر(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، به اهمیت امنیت در کشور و تلاش های نیروهای امنیتی اشاره کرد و تاکید داشت: اگر نعمت انقلاب و امنیت را داریم به دلیل هوشیاری سربازان گمنام است چراکه دشمن تلاش های زیادی علیه این ملت داشته اما تا زمانی که این ملت و نیروهای انقلابی حضور دارند، هیچ غلطی نمی تواند کند.

امام جمعه میامی گفت: نظام جمهوری اسلامی را ملت ما با فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کرده اند و برای حفظ انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در حفظ آن ایستادگی خواهند کرد.

صفایی پور در ادامه با اشاره به ویژگی های یاران امام زمان(عج)، بیان داشت: احیاء نماز و  توجه به خمس و تلاش برای احیای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه از مهترین شاخصه های یاران آن امام همام است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , انتخابات  , سیاسی  , مذهبی

میامی نیوز-مدیرکل امور عشایری استان سمنان بابیان اینکه عشایر میامی ۳۴۰ تن فرآورده لبنی در سال تولید می‌کنند، گفت: این میزان هشت درصد لبنیات تولیدی عشایر استان است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حمید رضا حسینی در نشست هماهنگی امور عشایر...

مطالب مرتبط

میامی نیوز- امام جمعه میامی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دو مخاطب دارد، گفت: این مخاطبان نخست دشمنانی که هیچ غلطی نمی‌توانند کنند دوم مسئولانی که بدانند باید دست‌گیر مردم باشند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور...
میامی نیوز- امام جمعه میامی بابیان اینکه انقلاب اسلامی امروز به بلوغ رسیده است، گفت: باید قدردان برکات انقلاب اسلامی باشیم و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نسل جوان منتقل کنیم. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، قربانعلی صفایی پور در نخستین روز از دهه فجر در جمع مسئولان میامی به میزبانی دفتر خود بابیان اینکه مشکلات امروز جامعه به علت فاصله گرفتن از معنویات است، ابراز داشت: خدمت بی‌منت باید سرلوحه کار...
به گزارش میامی نیوز،میامی - امام جمعه میامی با بیان اینکه حضرت زینب(س) رسالت مهم نگهداری نهضت حسینی را به خوبی انجام داد، گفت: روحیه زینب گونه در بین پرستاران تقویت شود.حجت‌الاسلام قربانعلی صفائی پور عصر سه‌شنبه در گرامیداشت روز پرستار...