شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, انتخابات, سیاسی, مذهبی  »   نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است
263 بازدید
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۱

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/انتخاب اصلح رسالت هر فرد ایرانی است

میامی نیوز - امام جمعه میامی گفت: ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح، رسالت انتخاب صحیح را دارند و در این راه باید تفکر جهادی، انقلابی و روحیه خدمتگزاری را مد نظر قرار دهند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه های آئین عبادی سیاسی نمازجمعه میامی در مسجد جامع، ضمن اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا، ابراز داشت: نامزدها و طرفداران آنان، شان و جایگاه جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی را باید رعایت کنند و بدانند که دشمن تمامی حرکات نامزدهای انتخابات و طرفداران را می بینند و از آن سوءاستفاده خواهند کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر در زمینه انتخابات پیش رو، افزود: اولویت اصلی در انتخابات حضور یکپارچه و باشکوه در انتخابات است چرا که این امر به اقتدار و عزت جمهوری اسلامی کمک کرده و دشمن حضور مردم را رصد می کند.

امام جمعه میامی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بر اساس شاخصه های اصلح را انتخاب کنند و تفکر جهادی و تدوین انقلابی و روحیه خدمتگزاری از شاخصه های اصلی فرد اصلح است، گفت: یکی از ملزومات این مقطع تاریخ که ملت ایران در آن قرار دارد حضور در انتخابات با بصیرت کافی است.

صفایی پور در ادامه با اشاره به وضعیت سند ۲۰۳۰ و ضرورت آشکارسازی این سند برای مردم، گفت: همانطور که ملت ایران زیر بار سند کاپیتولاسیون نرفت زیر بار این سند ننگین نیز نخواهد رفت.

وی در ادامه ضمن تبریک میلاد امام عصر(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، به اهمیت امنیت در کشور و تلاش های نیروهای امنیتی اشاره کرد و تاکید داشت: اگر نعمت انقلاب و امنیت را داریم به دلیل هوشیاری سربازان گمنام است چراکه دشمن تلاش های زیادی علیه این ملت داشته اما تا زمانی که این ملت و نیروهای انقلابی حضور دارند، هیچ غلطی نمی تواند کند.

امام جمعه میامی گفت: نظام جمهوری اسلامی را ملت ما با فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کرده اند و برای حفظ انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و تا پای جان در حفظ آن ایستادگی خواهند کرد.

صفایی پور در ادامه با اشاره به ویژگی های یاران امام زمان(عج)، بیان داشت: احیاء نماز و  توجه به خمس و تلاش برای احیای امربه معروف و نهی از منکر در جامعه از مهترین شاخصه های یاران آن امام همام است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , انتخابات  , سیاسی  , مذهبی

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود. به گزارش میامی نیوز به نقل از شبستان،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  در گفتگویی بر...
میامی نیوز -امام جمعه میامی با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: کالای ایرانی برای ایرانی باید فرهنگ سازی شود و مسئولان و مردم در کنار یکدیگر برای حمایت از کالای ایرانی تلاش کنند. به گزارش خبرنگار میامی...
به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز،سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با امام جمعه میامی دیدار وگفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور ضمن تبریک سال نو گفت:برای تحقق شعار سال با...
میامی نیوز-امام جمعه میامی با تبریک سال نو و نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب،گفت:برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی رونق بازار و ایجاد اشتغال باید مورد توجه قرار گیرد. حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در گفتگوی اختصاصی با...