پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نماز جمعه میامی/عزت ملت و نظام در برجام حفظ شود/ تقویت وحدت جامعه در اولویت
42 بازدید
۴ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۱۸

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/عزت ملت و نظام در برجام حفظ شود/ تقویت وحدت جامعه در اولویت

میامی نیوز - امام‌جمعه میامی درباره آینده برجام و بابیان اینکه عزت ملت و نظام در این زمینه باید حفظ شود، گفت: وحدت مردم و مسئولان و پیروی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولویت است.

میامی نیوز – امام‌جمعه میامی درباره آینده برجام و بابیان اینکه عزت ملت و نظام در این زمینه باید حفظ شود، گفت: وحدت مردم و مسئولان و پیروی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولویت است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نخستین نماز جمعه خردادماه۹۷ میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان نظام درباره برجام، تأکید کرد: از تیم دیپلماسی انتظار داریم که در مقوله برجام به‌گونه‌ای عمل کنند تا عزت ملت و نظام حفظ شود از سوی دیگر در داخل کشور نیز وحدت مردم و مسئولان با همدلی و انسجام ملی در پیروی از منویات معظم له یک ضرورت است.

وی افزود: مسئولان توجه داشته باشند که اگر کشورهای اروپایی در برابر آمریکا در برجام ایستادگی کردند و تضمینی علمی دادند برجام ادامه پیدا خواهد کرد و در غیر این صورت ملت ایران عزتمندی‌شان را حفظ می‌کنند.

سکوت کشورهای عربی درباره جنایات اسرائیل و آمریکا

امام‌جمعه میامی در ادامه با اشاره انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و شهادت ده‌ها فلسطینی، گفت: این اقدام آمریکا نقطه ننگی در برنامه‌هایش است اما باید دانست که ننگ بزرگ‌تر، سکوت کشورهای عربی و غربی محسوب می‌شود که در برابر این ظلم‌های آمریکا و اسرائیل اقدامی صورت ندادند.

صفایی پور در دیگر بخش سخنان خود، ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پایداری، بیان کرد: رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس، برگ زرینی به افتخارات کشور افزودند و درواقع زمانی که خرمشهر آزاد شد در سیستم نظامی دنیا دگرگونی و تحول صورت گرفت.

وی افزود: امروز با تفکر الهی و بسیجی رزمندگان اسلام که در دوران دفاع مقدس و انقلاب شاهد آن بودیم می‌توانیم در برابر توطئه‌های دشمنان انقلاب ایستادگی کنیم.

مسئولان شرایط بهتری را برای نیازمندان جامعه فراهم کنند

امام‌جمعه میامی همچنین با اشاره به فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و هفته اکرام ایتام و نیازمندان نیز گفت: سیره آن حضرت، کمک به ایتام و نیازمندان بود و لذا ایشان به‌صورت مستمر استمداد را در دستور کار داشتند.

صفایی پور همچنین گفت: امروز اما مردم و مسئولان می‌بایست با تبعیت از این سیره عملی به‌خصوص در ماه مبارک رمضان، شرایط بهتری را برای نیازمندان جامعه فراهم کنند تا همه از ضیافت الهی بهره‌مند شویم.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز -امام جمعه میامی بابیان اینکه آمریکا درواقع شریک جرم اسرائیل و بسیاری از ظالمان جهان است، گفت: در مواجه با برجام و ظلم استکبار باید برای حفظ انسجام ملی تلاش شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی...
میامی نیوز-مردم استان سمنان هم‌زمان با برخی استان‌های دیگر در ۲۰ نقطه شهری در آنچه محکومیت اقدامات اخیر آمریکا در خروج یک‌طرفه از برجام عنوان می شود، راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، راهپیمایی اعتراضی اقدامات اخیر آمریکا...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، خیابان‌های منتهی به مصلای مسجد جامعه شهر میامی پیش از نماز جمعه این هفته، صحنه راهپیمایی آحاد مختلف مردم متدین و ولایتمدار این شهرستان در محکومیت اغتشاشات اخیر و همچنین هم‌پیمانی مجدد با آرمان‌های انقلاب...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه استکبار جهانی به رهبری آمریکا پشت اغتشاشات اخیر است، تأکید کرد: دشمنان یک روز به...