دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, قرآن وعترت, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نماز جمعه میامی/وحدت رمز ایستادگی در برابر قدرت‌های مستکبر است
33 بازدید
۱۰ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۳

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/وحدت رمز ایستادگی در برابر قدرت‌های مستکبر است

میامی نیوز - امام جمعه میامی ضمن بیان اینکه وحدت میراث ماندگار امام خمینی(ره) برای ملت ایران اسلامی و مسلمانان منطقه است، گفت: وحدت رمز ایستادگی در برابر استکبار جهانی قلمداد می‌شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه ملت ما با وحدت می‌توانند در برابر دشمنان مستکبر بایستند، تأکید کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) هویت تازه‌ای به ایران اسلامی بخشید که محوریت و میراث این هویت، یکپارچگی و وحدت محسوب می‌شود.

وی افزود: باید قدردان نعماتی باشیم که از طریق انقلاب اسلامی به کشورمان ارزانی شد که یکی از این نعمات وحدت است.

امام‌جمعه میامی گفت: اگر همه ملت‌های جهان بر محور وحدت حرکت کنند آرامش به کشورهای اسلامی برمی‌گردد و دشمنان نیز قدرت چپاول این کشورها را نخواهند داشت.

صفایی پور بیان کرد: جهان اسلام بداند که تفرقه سم مهلکی برای همه است که دشمنان به دنبال تزریق آن به پیکره کشورهای اسلامی هستند لیکن باید در این حوزه هوشیار بود.

وی در ادامه به سال روز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس نیز اشاره کرد و افزود: بهبود معیشت مردم اولویت کار مجلس شورای اسلامی باشد.

بیکاری معضل جوانان کشور است

امام‌جمعه میامی همچنین بیکاری را مهمترین معضل جوانان کشور دانست و بیان کرد: ما معتقد هستیم با یک برنامه‌ریزی جامع و همراهی تمام مسئولان قوای سه‌گانه از صدر تا ذیل می‌توان آثار مخرب این معضل را در جامعه کاهش داد.

صفایی پور همچنین گفت: قانون اساسی یکی از ثمرات جمهوری اسلامی ایران است و کلیدی‌ترین دست‌آویز مردمی برای مدیریت سالم کشور محسوب می‌شود لیکن از مسئولان و مردم توقع داریم که در رعایت این قانون توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، با اشاره به فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو نیز افزود: دانشجویان در جامعه اسلامی روحیه جهادی و انقلابی در توسعه علم و دانش داشته باشند تا کشور به سمت پیشرفت حرکت کند.

پیوند عملی بین حوزه و دانشگاه

امام‌جمعه میامی گفت: پیوند عملی بین حوزه و دانشگاه از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که امروز باید آن را هرچه بیشتر تقویت کنیم.

صفایی پور در ادامه خواستار اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان میامی در بخش های مختلف عمرانی، درمانی، کشاورزی، آب، راه و … شد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , قرآن وعترت  , مناسبتهای ملی ومذهبی

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه ،مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه وجلسه هم اندیشی درخصوص بررسی راهکارهای ارتقای فعالیت های پژوهشی در ۲۵ آذرماه سال جاری با حضور دکتر رضا چمن رییس...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز ، حجه الاسلام قربانعلی صفائی پوردر جمع  مردم میامی در مسجد جامع این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم yyرهبری مبنی بر این که آمریکا و اسرائیل فرعون های زمان هستند، افزود: سخنان رئیس جمهورآمریکا...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه همایش جهانی اربعین زنگ خطری برای اسرائیل و ایادی استکبار جهانی شده است، ابراز کرد:...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه و سالروز مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: ماهیت استکبار جهانی...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در نشست ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر میامی به میزبانی سپاه ناحیه این شهرستان شناسایی و انتخاب الگوی خوب را از مهمترین راههای برون رفت از آسیب...