دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, قرآن وعترت, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نماز جمعه میامی/وحدت رمز ایستادگی در برابر قدرت‌های مستکبر است
154 بازدید
۱۰ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۳

امام جمعه میامی:

نماز جمعه میامی/وحدت رمز ایستادگی در برابر قدرت‌های مستکبر است

میامی نیوز - امام جمعه میامی ضمن بیان اینکه وحدت میراث ماندگار امام خمینی(ره) برای ملت ایران اسلامی و مسلمانان منطقه است، گفت: وحدت رمز ایستادگی در برابر استکبار جهانی قلمداد می‌شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، ضمن بیان اینکه ملت ما با وحدت می‌توانند در برابر دشمنان مستکبر بایستند، تأکید کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) هویت تازه‌ای به ایران اسلامی بخشید که محوریت و میراث این هویت، یکپارچگی و وحدت محسوب می‌شود.

وی افزود: باید قدردان نعماتی باشیم که از طریق انقلاب اسلامی به کشورمان ارزانی شد که یکی از این نعمات وحدت است.

امام‌جمعه میامی گفت: اگر همه ملت‌های جهان بر محور وحدت حرکت کنند آرامش به کشورهای اسلامی برمی‌گردد و دشمنان نیز قدرت چپاول این کشورها را نخواهند داشت.

صفایی پور بیان کرد: جهان اسلام بداند که تفرقه سم مهلکی برای همه است که دشمنان به دنبال تزریق آن به پیکره کشورهای اسلامی هستند لیکن باید در این حوزه هوشیار بود.

وی در ادامه به سال روز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس نیز اشاره کرد و افزود: بهبود معیشت مردم اولویت کار مجلس شورای اسلامی باشد.

بیکاری معضل جوانان کشور است

امام‌جمعه میامی همچنین بیکاری را مهمترین معضل جوانان کشور دانست و بیان کرد: ما معتقد هستیم با یک برنامه‌ریزی جامع و همراهی تمام مسئولان قوای سه‌گانه از صدر تا ذیل می‌توان آثار مخرب این معضل را در جامعه کاهش داد.

صفایی پور همچنین گفت: قانون اساسی یکی از ثمرات جمهوری اسلامی ایران است و کلیدی‌ترین دست‌آویز مردمی برای مدیریت سالم کشور محسوب می‌شود لیکن از مسئولان و مردم توقع داریم که در رعایت این قانون توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، با اشاره به فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو نیز افزود: دانشجویان در جامعه اسلامی روحیه جهادی و انقلابی در توسعه علم و دانش داشته باشند تا کشور به سمت پیشرفت حرکت کند.

پیوند عملی بین حوزه و دانشگاه

امام‌جمعه میامی گفت: پیوند عملی بین حوزه و دانشگاه از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که امروز باید آن را هرچه بیشتر تقویت کنیم.

صفایی پور در ادامه خواستار اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان میامی در بخش های مختلف عمرانی، درمانی، کشاورزی، آب، راه و … شد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , قرآن وعترت  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-امام‌جمعه میامی ماحصل حمایت از تولید داخلی را استقلال اقتصادی عنوان کردوگفت: حمایت از تولید داخلی یکی از ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور محسوب می‌شود. به گزارش میامی نیوز به نقل از شبستان،حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور  در گفتگویی بر...
میامی نیوز -امام جمعه میامی با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: کالای ایرانی برای ایرانی باید فرهنگ سازی شود و مسئولان و مردم در کنار یکدیگر برای حمایت از کالای ایرانی تلاش کنند. به گزارش خبرنگار میامی...
به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز،سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با امام جمعه میامی دیدار وگفتگو کرد. حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور ضمن تبریک سال نو گفت:برای تحقق شعار سال با...
میامی نیوز-امام جمعه میامی با تبریک سال نو و نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب،گفت:برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی رونق بازار و ایجاد اشتغال باید مورد توجه قرار گیرد. حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در گفتگوی اختصاصی با...