نماز جمعه میامی/مسئولان به فکر مردم باشند/ وحدت رمز پیروزی جامعه اسلامی

چاپ

میامی نیوز  – امام‌جمعه میامی بابیان اینکه مسئولان باید به فکر رفع مشکلات مردم باشند، گفت: وضعیت معیشتی و مشکلات اقتصادی باید قبل از اینکه دشمنان مردم را به سمت خیابان‌ها هدایت کنند، مدیریت شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز این هفته میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه مسئولان با وحدت و همدلی می‌بایست مشکلات مردم را برطرف کنند، تأکید کرد: قبل از اینکه دشمن مردم را به خیابان‌ها هدایت کند مسئولان ما می‌بایست برای رفع مشکل معاش مردم اقدامی را صورت دهند، امروز باید دانست که دشمن به دنبال براندازی نظام اسلامی با تشدید مشکلات اقتصادی در جامعه است و اگر مدیریتی مبتنی بر وحدت در جامعه شکل نگیرد دچار خسران خواهیم شد.

وی بابیان اینکه اگر همه مسئولان با وحدت لازم، مشکلات مردم را برطرف کنند، جامعه روی خوش همدلی را خواهند دید، افزود: ملت ایران اسلامی با شناختی که از انقلاب اسلامی و توطئه دشمنان علیه این انقلاب دارند، اجازه دخالت به بیگانگان نخواهند داد اما این به آن معنا نیست که مشکلات و بی‌ثباتی در حوزه اقتصادی وجود ندارد بلکه مسئولان باید برای بهبود معیشت مردم و وضعیت اقتصادی کشور تلاش و پشتکار ویژه داشته باشند.

ضرورت صرفه‌جویی در مصرف آب و برق

امام‌جمعه میامی بابیان اینکه وحدت رمز پیروزی جامعه در برابر دشمنان است، گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار باید بداند که با اقدامات جنایتکارانشان که نام حقوق بشر را نیز یدک می‌کشند اما بویی از انسانیت نبرده‌اند، از دست خدا رهایی نخواهند یافت و همان‌طور که قرآن وعده داده، خالق یکتا حق مظلومان را از ستمگران خواهد گرفت.

صفایی پور در دیگر بخش سخنان خود و با اشاره به ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری‌ها، ابراز داشت: شهر و روستای آباد به تلاش شبانه‌روزی شهرداری و دهیاری‌ها بستگی دارد لذا باید مدیریت جهادی و اهتمام ویژه مسئولان مدیریت شهری و روستایی را شاهد باشیم.

وی به فرارسیدن فصل گرم تابستان و اهمیت مصرف بهینه آب و برق نیز اشاره کرد و افزود: مردم در این فصل نهایت صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعت را داشته باشند تا شاهد مشکلات بی‌آبی نباشیم.