نمایشگاه جلوه‌های ایثار درمیامی گشایش یافت

چاپ

میامی نیوز-نمایشگاه عکس جلوه‌های ایثار در نگارخانه دیبا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گشایش یافت.

به گزارش میامی نیوز به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان میامی گفت: نمایشگاه عکس جلوه‌های ایثار به مناسبت هفته بسیج در نگارخانه دیبا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی برپا شد.

نرگس نهاوندی تصریح کرد: نمایشگاه عکس جلوه‌های ایثار در راستای تقویت روحیه ایثارگری و همچنین به پیروی از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در جهت پاسداشت مقام بسیج می‌باشد.

وی تصریح کرد:مقام معظم رهبری می‌فرمایند هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه‌ی زمانی نیست، گنجینه عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده کند، آن را استخراج کند و سرمایه‌گذاری کند.

وی افزود: در این نمایشگاه تعداد ٢٠ عکس با موضوع،بسیج،بسیج و مقابله با جنگ نرم دشمنان ،جنگ تحملی و..در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان میامی تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته از تاریخ۴ الی١١آذرماه از ساعت ٨ تا ١۴جهت بازدید علاقه‌مندان دایر می‌باشد.

نهاوندی گفت: این نمایشگاه به همت انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی و موسسه فرهنگی وهنری مهر میمند برگزارشده است.