شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نمایشگاه عکس حماسه۹دی درمیامی گشایش یافت
186 بازدید
۹ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۰

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی:

نمایشگاه عکس حماسه۹دی درمیامی گشایش یافت

میامی نیوز - سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع حماسه ۹دی در این اداره خبر داد و گفت: ۳۰قطعه عکس از هنرمندان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

رضا مهدیان در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز  ضمن اشاره به لزوم اطلاع رسانی دیداری و شنیداری از رویداد بزرگ نهم دی، تاکید کرد: نمایشگاه عکس ۹دی برای انتشار سخنرانی‌های مقام معظم رهبری و تصاویر مربوطه در خصوص بصیرت و آگاهی مردم ایران اسلامی و با هدف معرفی ابعاد این حماسه در سالروز بزرگداشت آن آغاز به کار کرده است.

وی در بیان اهمیت این حرکت عظیم نیز افزود: حضور پررنگ مردم در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی زمینه تقویت بیشتر نظام، انقلاب و ولایت را فراهم کرد، بنابراین باید یاد چنین رویدادهایی را گرامی داشت.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی گفت: نمایشگاه عکس ۹ دی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه فرهنگی سپاه ناحیه میامی، به مدت دو روز در نگارخانه دیبا این شهر ادامه دارد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط