شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   نمایشگاه عکس حماسه۹دی درمیامی گشایش یافت
123 بازدید
۹ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۰۰

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی:

نمایشگاه عکس حماسه۹دی درمیامی گشایش یافت

میامی نیوز - سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع حماسه ۹دی در این اداره خبر داد و گفت: ۳۰قطعه عکس از هنرمندان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

رضا مهدیان در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز  ضمن اشاره به لزوم اطلاع رسانی دیداری و شنیداری از رویداد بزرگ نهم دی، تاکید کرد: نمایشگاه عکس ۹دی برای انتشار سخنرانی‌های مقام معظم رهبری و تصاویر مربوطه در خصوص بصیرت و آگاهی مردم ایران اسلامی و با هدف معرفی ابعاد این حماسه در سالروز بزرگداشت آن آغاز به کار کرده است.

وی در بیان اهمیت این حرکت عظیم نیز افزود: حضور پررنگ مردم در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی زمینه تقویت بیشتر نظام، انقلاب و ولایت را فراهم کرد، بنابراین باید یاد چنین رویدادهایی را گرامی داشت.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی گفت: نمایشگاه عکس ۹ دی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه فرهنگی سپاه ناحیه میامی، به مدت دو روز در نگارخانه دیبا این شهر ادامه دارد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی جمعی از مسئولان شهرستان میامی با حضور در منزل خانواده معظم شهدا عید باستانی نوروز را به آنان تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،با آمدن عید نوروز سنت صله ارحام و دید و...

مطالب مرتبط