جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, ایران و جهان  »   نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است
153 بازدید
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۳۸

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) :

نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است

میامی نیوز - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با وجود نیاز به رفع محرومیت به خصوص در حوزه توانمند سازی مددجویان کمیته امداد، نگاه ویژه برنامه ششم به این نهاد قابل تحسین است.

پرویز فتاح که غروب پنج شنبه در راس هیئتی ورود میامی شده است در بدو ورود در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، بیان داشت: خوشبختانه برای ارتقای جایگاه مددجویان کمیته امداد در سطح ملی و با هدف امداد رسانی، وفاق بسیار خوبی ایجاد شده که برای مثال می توان به برنامه ششم توسعه اشاره کرد که نگاه ویژه ای در آن به کمیته امداد شده است.

وی افزود: تلاش امروز مجلس و دولت در کنار سازمان های مردم نهاد و آحاد جامعه برای رفع محرومیت ها در خور توجه بوده و باعث می شود تا اقدامات خوبی در جامعه برنامه ریزی شود.

جامعه نگاه مثبتی به موضوع کمیته امداد دارد 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امروز این نهاد، در کشور منزوی نیست و مجلس، دولت و دیگر دستگاه ها به کمیته امداد امام خمینی(ره) نگاه ویژه ای دارند.

فتاح بیان کرد: فارغ از جناح های سیاسی امروز خوشبختانه به موضوع امداد در جامعه نگاه مثبتی وجود دارد و مسائل پیرامون آن به خوبی رسیدگی می شود و به زبان ساده تر باید گفت موضوع امداد باعث وحدت در جامعه اسلامی شده و باید از این فرصت استفاده کرد.

وی افزود: کمیته امداد نهادی مردمی است و با مردم بودن عاملی برای توجه همه ارکان نظام به این حوزه محسوب می شود.

ضرورت توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در اطراف ما فرصت های زیادی وجود دارد که باید برای استفاده از آنها برنامه ریزی کرد که یکی از راه های این امر، توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی است.

فتاح با اشاره به وضعیت مناسب میامی در حوزه کشاورزی و دامداری گفت: توجه به پرداخت زکات باید در شهرستان بیشتر دیده شود چرا که اگر این فریضه رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

وی افزود: خروج مدد جویان از تحت پوشش کمیته امداد با اجرای طرح های اشتغالزایی و ایجاد شغل برای محرومان از مهمترین اولویت های این نهاد است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , ایران و جهان

میامی نیوز-مدیرکل امور عشایری استان سمنان بابیان اینکه عشایر میامی ۳۴۰ تن فرآورده لبنی در سال تولید می‌کنند، گفت: این میزان هشت درصد لبنیات تولیدی عشایر استان است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، حمید رضا حسینی در نشست هماهنگی امور عشایر...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز،سید شهاب‌الدین حسینی شامگاه سه‌شنبه در جمع عزاداران فاطمی میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به آگاهی بسیاری اقشار جامعه درباره مسائل روز و همچنین با تأکید بر اینکه روزگار کنونی بهترین دوره پیشرفت، اقتدار...
میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز،علی‌اصغر محمدی،ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه شش هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی میامی  به کشت جو اختصاص دارد، ابراز داشت: سطح زیر کشت جو آبی در این شهرستان دو هزار و ۲۵۰ هکتار است. وی...
میامی نیوز- در ۲۲ بهمن ماه امسال مردم غیور میامی با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان و پلاکاردهایی حاوی شعارهای انقلابی به حمایت از نظام و ولایت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند. به گزارش میامی نیوز،همزمان با ملت...