پنجشنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۶
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, ایران و جهان  »   نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است
94 بازدید
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۳۸

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) :

نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است

میامی نیوز - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با وجود نیاز به رفع محرومیت به خصوص در حوزه توانمند سازی مددجویان کمیته امداد، نگاه ویژه برنامه ششم به این نهاد قابل تحسین است.

پرویز فتاح که غروب پنج شنبه در راس هیئتی ورود میامی شده است در بدو ورود در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، بیان داشت: خوشبختانه برای ارتقای جایگاه مددجویان کمیته امداد در سطح ملی و با هدف امداد رسانی، وفاق بسیار خوبی ایجاد شده که برای مثال می توان به برنامه ششم توسعه اشاره کرد که نگاه ویژه ای در آن به کمیته امداد شده است.

وی افزود: تلاش امروز مجلس و دولت در کنار سازمان های مردم نهاد و آحاد جامعه برای رفع محرومیت ها در خور توجه بوده و باعث می شود تا اقدامات خوبی در جامعه برنامه ریزی شود.

جامعه نگاه مثبتی به موضوع کمیته امداد دارد 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امروز این نهاد، در کشور منزوی نیست و مجلس، دولت و دیگر دستگاه ها به کمیته امداد امام خمینی(ره) نگاه ویژه ای دارند.

فتاح بیان کرد: فارغ از جناح های سیاسی امروز خوشبختانه به موضوع امداد در جامعه نگاه مثبتی وجود دارد و مسائل پیرامون آن به خوبی رسیدگی می شود و به زبان ساده تر باید گفت موضوع امداد باعث وحدت در جامعه اسلامی شده و باید از این فرصت استفاده کرد.

وی افزود: کمیته امداد نهادی مردمی است و با مردم بودن عاملی برای توجه همه ارکان نظام به این حوزه محسوب می شود.

ضرورت توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در اطراف ما فرصت های زیادی وجود دارد که باید برای استفاده از آنها برنامه ریزی کرد که یکی از راه های این امر، توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی است.

فتاح با اشاره به وضعیت مناسب میامی در حوزه کشاورزی و دامداری گفت: توجه به پرداخت زکات باید در شهرستان بیشتر دیده شود چرا که اگر این فریضه رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

وی افزود: خروج مدد جویان از تحت پوشش کمیته امداد با اجرای طرح های اشتغالزایی و ایجاد شغل برای محرومان از مهمترین اولویت های این نهاد است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , ایران و جهان

به گزارش میامی نیوز، دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن سفر به میامی و دیدار با امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای شهر از پروزه های عمرانی در حال ساخت بازدید کرد. عکس : ایمان...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز، دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن سفر به میامی و دیدار با امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای شهر از پروزه های عمرانی در حال ساخت بازدید کرد. عکس : ایمان...
به گزارش میامی نیوز ،درصد بالایی از ساختمان های روستای ری آباد میامی جزء بافت فرسوده است و این مسکن های روستایی نیازمند نگاه نو مسئولان استان و شهرستان است. باتوجه به اینکه مدیرکل محترم بنیادمسکن استان سمنان اذعان دارد تامین...
همزمان با ۲۸ صفر سالروز رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع)مراسم عزاداری با حضور هیئات مذهبی و نیروهای مسلح شهرستان میامی در این شهر برگزار شد. نوحه خوانی،مرثیه سرایی و قرائت زیارت حضرت رسول از...
له گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر سایری در خطبه های آخرین نماز میامی در آبانماه۹۶ به میزبانی مسجد امام حسن مجتبی (ع ) این شهر، ضمن اشاره به ضرورت ترویج تفکر بسیجی در بین جوانان، بیان کرد:...