شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, ایران و جهان  »   نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است
230 بازدید
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۳۸

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) :

نگاه ویژه برنامه ششم به کمیته امداد امام خمینی (ره)قابل تحسین است

میامی نیوز - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با وجود نیاز به رفع محرومیت به خصوص در حوزه توانمند سازی مددجویان کمیته امداد، نگاه ویژه برنامه ششم به این نهاد قابل تحسین است.

پرویز فتاح که غروب پنج شنبه در راس هیئتی ورود میامی شده است در بدو ورود در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، بیان داشت: خوشبختانه برای ارتقای جایگاه مددجویان کمیته امداد در سطح ملی و با هدف امداد رسانی، وفاق بسیار خوبی ایجاد شده که برای مثال می توان به برنامه ششم توسعه اشاره کرد که نگاه ویژه ای در آن به کمیته امداد شده است.

وی افزود: تلاش امروز مجلس و دولت در کنار سازمان های مردم نهاد و آحاد جامعه برای رفع محرومیت ها در خور توجه بوده و باعث می شود تا اقدامات خوبی در جامعه برنامه ریزی شود.

جامعه نگاه مثبتی به موضوع کمیته امداد دارد 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: امروز این نهاد، در کشور منزوی نیست و مجلس، دولت و دیگر دستگاه ها به کمیته امداد امام خمینی(ره) نگاه ویژه ای دارند.

فتاح بیان کرد: فارغ از جناح های سیاسی امروز خوشبختانه به موضوع امداد در جامعه نگاه مثبتی وجود دارد و مسائل پیرامون آن به خوبی رسیدگی می شود و به زبان ساده تر باید گفت موضوع امداد باعث وحدت در جامعه اسلامی شده و باید از این فرصت استفاده کرد.

وی افزود: کمیته امداد نهادی مردمی است و با مردم بودن عاملی برای توجه همه ارکان نظام به این حوزه محسوب می شود.

ضرورت توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در اطراف ما فرصت های زیادی وجود دارد که باید برای استفاده از آنها برنامه ریزی کرد که یکی از راه های این امر، توجیه و جذب حامیان مردمی برای مقوله امداد رسانی است.

فتاح با اشاره به وضعیت مناسب میامی در حوزه کشاورزی و دامداری گفت: توجه به پرداخت زکات باید در شهرستان بیشتر دیده شود چرا که اگر این فریضه رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

وی افزود: خروج مدد جویان از تحت پوشش کمیته امداد با اجرای طرح های اشتغالزایی و ایجاد شغل برای محرومان از مهمترین اولویت های این نهاد است.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , ایران و جهان

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط

میامی نیوز - نماینده شاهرود و میامی در مجلس، ضمن اشاره به سیاست‌های پیشگیرانه در برابر مشکلات اجتماعی، گفت: پیشگیری از وقوع جرم نیازمند فرآیند اجرایی صحیح است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، سید حسن حسینی شاهرودی طی سخنانی پیش‌ازخطبه‌های نماز جمعه...
میامی نیوز_دبیرطرح جوانه های صالحین ،از اجرای طرح اوقات فراغت با عنوان طرح جوانه های صالحین درمیامی خبرداد. به گزارش میامی نیوز،اباذرمحمدی، با بیان اینکه این طرح در بازده زمانی تابستان ودرجهت پرکردن اوقات فراغت درسطح 17پایگاه بسیج شهرستان میامی برگزارخواهدشد،نسبت...
به گزارش میامی نیوز،شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی دربیانیه ای،روز قدس را روز تحکیم و تجدید پیمان مردم بزرگوار ایران در دفاع از آزادی ، ایثار و کرامت انسانی دانست. دراین بیانیه آمده است: امروز جوانان، مردان و زنان و کودکان و...
به گزارش میامی نیوز، سپاه ناحیه میامی همزمان با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان   روز جهانی قدس با صدور پیامی از مردم و بسیجیان شهرستان میامی برا حضور در راهپیمایی سایری روز جهانی قدس دعوت کرد.متن این پیام بدین...