شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
»   اخبار, اقتصاد, جاذبه ها, معرفی شهرستان  »   همایش سرمایه‌گذاری میامی برگزارمی‌شود/تصویب طرح توانمندسازی میامی
108 بازدید
۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۱

فرماندار میامی:

همایش سرمایه‌گذاری میامی برگزارمی‌شود/تصویب طرح توانمندسازی میامی

میامی نیوز - فرماندار میامی با بیان اینکه کشاورزی، معدن و گردشگری سه هدف مهم برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان محسوب می‌شود، گفت: همایش سرمایه‌گذاری میامی به زودی برگزار می‌شود.

ه گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمدمهدی کریمی صبح پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن اشاره به تصویب طرح توانمندسازی میامی، بابیان اینکه این موضوع در تخصیص امکانات و اعتبارات نقش مهمی دارد، ابراز داشت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که باید به سرمایه‌گذاران معرفی شود.

وی با تأکید بر اینکه مدیریان باید ادبیات صحبت کردن با سرمایه‌گذار را بیاموزند، افزود: نباید تنها چشم به بودجه‌های دولتی دوخت بلکه مدیران باید نگاه عملیاتی داشته باشند و از سوی دیگر هیچ سرمایه‌گذاری نیست که بار اول جذب شود و باید در برابر سرمایه‌گذاران مورد ارزیابی قرار گیریم.

وجود بزرگ‌ترین مرکز تولید پیراهن کشور در روستای محمدآباد میامی

رئیس شورای اداری میامی بابیان اینکه در ارتباطات و مذاکرات باید به همگرایی برسیم، ابراز داشت: برگزاری همایش و نشست‌های تخصصی اقتصادی از ضرورت‌های جذب سرمایه‌گذار است و با توجه به اینکه حوزه کشاورزی، معدن و گردشگری هدف قرار داده شد لذا همه افراد باید در میدان حضورداشته باشند.

کریمی در ادامه تصریح کرد: بزرگ‌ترین مرکز تولید پیراهن کشور در روستای محمدآباد میامی واقع‌شده و همچنین در زمینهٔ تولید محصولات کشاورزی فلفل فرومد، عدس کالپوش سرآمد هستند و از سوی دیگر دارا بودن کمیاب‌ترین فلزات و سنگ‌های معدنی و حتی نام خود میامی یک برند است که باید از ظرفیت‌های موجود به بهترین نحو بهره ببریم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , جاذبه ها  , معرفی شهرستان

میامی نیوز-همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی جمعی از مسئولان شهرستان میامی با حضور در منزل خانواده معظم شهدا عید باستانی نوروز را به آنان تبریک گفتند. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،با آمدن عید نوروز سنت صله ارحام و دید و...

مطالب مرتبط