چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار, اقتصاد, جاذبه ها, معرفی شهرستان  »   همایش سرمایه‌گذاری میامی برگزارمی‌شود/تصویب طرح توانمندسازی میامی
40 بازدید
۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۱

فرماندار میامی:

همایش سرمایه‌گذاری میامی برگزارمی‌شود/تصویب طرح توانمندسازی میامی

میامی نیوز - فرماندار میامی با بیان اینکه کشاورزی، معدن و گردشگری سه هدف مهم برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان محسوب می‌شود، گفت: همایش سرمایه‌گذاری میامی به زودی برگزار می‌شود.

ه گزارش خبرنگار میامی نیوز ، محمدمهدی کریمی صبح پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری میامی به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن اشاره به تصویب طرح توانمندسازی میامی، بابیان اینکه این موضوع در تخصیص امکانات و اعتبارات نقش مهمی دارد، ابراز داشت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که باید به سرمایه‌گذاران معرفی شود.

وی با تأکید بر اینکه مدیریان باید ادبیات صحبت کردن با سرمایه‌گذار را بیاموزند، افزود: نباید تنها چشم به بودجه‌های دولتی دوخت بلکه مدیران باید نگاه عملیاتی داشته باشند و از سوی دیگر هیچ سرمایه‌گذاری نیست که بار اول جذب شود و باید در برابر سرمایه‌گذاران مورد ارزیابی قرار گیریم.

وجود بزرگ‌ترین مرکز تولید پیراهن کشور در روستای محمدآباد میامی

رئیس شورای اداری میامی بابیان اینکه در ارتباطات و مذاکرات باید به همگرایی برسیم، ابراز داشت: برگزاری همایش و نشست‌های تخصصی اقتصادی از ضرورت‌های جذب سرمایه‌گذار است و با توجه به اینکه حوزه کشاورزی، معدن و گردشگری هدف قرار داده شد لذا همه افراد باید در میدان حضورداشته باشند.

کریمی در ادامه تصریح کرد: بزرگ‌ترین مرکز تولید پیراهن کشور در روستای محمدآباد میامی واقع‌شده و همچنین در زمینهٔ تولید محصولات کشاورزی فلفل فرومد، عدس کالپوش سرآمد هستند و از سوی دیگر دارا بودن کمیاب‌ترین فلزات و سنگ‌های معدنی و حتی نام خود میامی یک برند است که باید از ظرفیت‌های موجود به بهترین نحو بهره ببریم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اقتصاد  , جاذبه ها  , معرفی شهرستان

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط