سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, جاذبه ها, جوانان, طبیعت, عکس وفیلم ارسالی شما, فیلم میامی نیوز, ورزشی  »   فیلم همایش پیاده روی به مناسبت هفته منابع طبیعی
289 بازدید
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۰۹

فیلم همایش پیاده روی به مناسبت هفته منابع طبیعی

همزمان با هفته منابع طبیعی همایش پیاده روی در میامی برگزار شد.
شهردار میامی از برگزاری همایش پیاده روی و کاشت نهال همزمان با پنجمین روز از هفته منابع طبیعی و درختکاری با حضور مسئولان و مردم در تفرجگاه سه چنار میامی خبر داد.

علیرضا سالار در گفتگو با میامی نیوز ضمن اشاره به اینکه همایش پیاده روی ویژه غرس نهال در تفرجگاه سه چنار میامی، با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد، تاکید داشت: همزمان با هفته منابع طبیعی و با هدف غرس نهال و فرهنگ سازی در راستای ترویج فضای سبز شهری، این همایش با حضور فرماندار، اعضای شورای اداری و فرهنگ عمومی و همچنین دانش آموزان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
وی افزود: در سال جاری برای نخستین بار در میامی، کاشت نهال درخت پالونیا در تپه شهدای گمنام به انجام رسید که امیدواریم با کاشت این نهال در حوزه وسیع و انبوه تر بتوانیم این نهال را به مصرف اقتصادی و تجاری برسانیم چرا که این نهال یک از پرکاربردترین درخت ها در صنعت چوب است.

برای دیدن فیلم بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://www.aparat.com/v/so3q

فیلم:سعید منصوری

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , جاذبه ها  , جوانان  , طبیعت  , عکس وفیلم ارسالی شما  , فیلم میامی نیوز  , ورزشی

میامی نیوز  - رئیس حفاظت محیط‌زیست میامی از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پاسگاه محیط‌بانی بخش کالپوش خبر داد و گفت: برای ساخت این پاسگاه ۲۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است. علی رسول آبادی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن...

مطالب مرتبط