سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, بخش کالپوش, فرهنگی وهنری  »   همه ی کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران قدرشناس خانواده معظم شهدا هستند
272 بازدید
۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۶:۵۳

همه ی کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران قدرشناس خانواده معظم شهدا هستند

حجت الاسلام فریدون مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران استان سمنان باتفاق معاونین خود با خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان میامی دیدار کرد .

به گزارش میامی نیوز، مدیرکل بنیاد سمنان جهت بررسی عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میامی و دیدار با خانواده های معظم شاهد وایثارگر این شهرستان روز یکشنبه مورخ ۱ مردادماه ۹۶ باتفاق معینیان، معاون تعاون و اموراجتماعی،جعفری، معاون بهداشت و درمان،بخشی غلامی، مسئول دفتر مدیرکل در این شهرستان حضور پیدا کرد.
حجت الاسلام فریدون درخصوص این بازدیدگفت: بررسی وضعیت بنیاد میامی و دیدار با خانواده معظم شاهد و ایثارگر و تلاش در جهت برطرف کردن مشکلات جامعه هدف این شهرستان از اقداماتی بود که دراین سفر انجام شد .


حجت الاسلام فریدون در این دیدار ضمن دلجویی و سپاس از خانواده معظم شاهد و ایثارگر منطقه کالپوش رسیدگی و توجه به خانواده معظم شهدا را از وظایف ذاتی بنیاد برشمرد و اذعان کرد: همه ی خادمین مشغول در بنیاد، قدرشناس خانواده معظم شاهد و ایثارگر هستند .
مدیرکل بنیاد سمنان دراین سفر که بمدت دو روز بطول انجامید باتفاق چین سری، رئیس بنیاد شهرستان میامی با حضور در روستاهای دور افتاده این شهرستان از قبیل باغچه، دشت شاد، حسین آباد، نام نیک، تلوبین و گلستان در منطقه کالپوش با ۱۵ خانواده ی شهید و ۵ خانواده ی جانباز این منطقه دیدار کرد .

کالپوش در شمال شرق استان سمنان واز توابع شهرستان میامی با فاصله ای بیش از ۳۵۰ کیلومتر نسبت به مرکز استان، دورترین منطقه نسبت به مرکز استان می باشد .

ایثار

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , بخش کالپوش  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز  - رئیس حفاظت محیط‌زیست میامی از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پاسگاه محیط‌بانی بخش کالپوش خبر داد و گفت: برای ساخت این پاسگاه ۲۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است. علی رسول آبادی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن...

مطالب مرتبط