پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, حوادث, گفتگو  »   واژگونی دو دستگاه خودرو در محور میامی-سبزوار/ یک نفر جان باخت
55 بازدید
۶ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۱۴

رئیس پلیس‌راه استان سمنان:

واژگونی دو دستگاه خودرو در محور میامی-سبزوار/ یک نفر جان باخت

میامی نیوز- رئیس پلیس‌راه استان سمنان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور میامی-سبزوار خبر داد و گفت: یک دستگاه خودروی نیسان نیز در این محور واژگون و یک نفر جان باخت.

میامی نیوز- رئیس پلیس‌راه استان سمنان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور میامی-سبزوار خبر داد و گفت: یک دستگاه خودروی نیسان نیز در این محور واژگون و یک نفر جان باخت.

سرهنگ تقی کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه حدود ۲:۴۲ دقیقه بامداد چهارشنبه یک دستگاه خودرو نیسان در کیلومتر ۲۵ محور میامی- سبزوار واژگون شد، ابراز داشت: متأسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت.

وی بابیان اینکه علت این حادثه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی اعلام‌شده است، افزود: از رانندگان تقاضا داریم به‌محض احساس عدم هوشیاری بلافاصله در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند تا شاهد این وقایع تلخ نباشیم.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان همچنین از واژگون یک دستگاه اتوبوس در ۲۰ کیلومتری محور میامی-سبزوار خبر داد و تصریح کرد: این حادثه در ساعت ۱۰:۳۰ روز چهارشنبه اتفاق افتاد که علت حادثه در دست بررسی است.

کبیری بابیان اینکه این اتوبوس هفت سرنشین داشته است، افزود: از تعداد مجروحان و یا کشته‌شدگان اطلاعاتی در دسترس نیست و هم‌اکنون نیروهای امدادی هلال‌احمر، اورژانس و پلیس‌راه در محل حادثه مستقر هستند.

وی بابیان اینکه یکنواختی و کویری بودن محور میامی-سبزوار باعث خواب‌آلودگی راننده‌ها می‌شود، ابراز داشت: استراحت به‌موقع بعد از هر دو ساعت رانندگی به مسافران توصیه می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان سمناناضافه کرد: هم‌اکنون مشکل خاصی در محورهای استان وجود ندارد اما از رانندگان تقاضا داریم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه شتاب، سفر خوبی را برای خود و همراهانشان فراهم کنند.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , حوادث  , گفتگو

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز، رضا یوسفی ضمن تائید جان باختن یک امدادگر اورژانس در میامی، بیان کرد: ساعت۱۰:۰۵ صبح دوشنبه همزمان با عید سعید فطر، آمبولانس پایگاه اورژانس سوداغلن از توابع میامی که بعد از اتمام ماموریت در حال برگشت...