چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, حوادث  »   واژگونی پژو در محور مواصلاتی شاهرود-میامی ۲ کشته بر جای داشت
185 بازدید
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۲۰

رئیس پلیس راه استان سمنان:

واژگونی پژو در محور مواصلاتی شاهرود-میامی ۲ کشته بر جای داشت

میامی نیوز-رئیس پلیس راه استان سمنان از واژگونی خودرو پژو پارس در کیلومتر ۴۵ جاده شاهرود-میامی خبر داد و ابراز داشت: بی توجهی به جلو و خستگی بیشترین عامل تصادفات است.

به گزارش میامی نیوز،سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر، از مرگ یک مادر و کودک در محور شاهرود-میامی به دلیل واژگونی خودرو پژو خبر داد و درباره جزئیات حادثه، ابراز داشت: بر اثر خستگی و بی توجهی به جلو از سوی راننده پژو پارس در کیلومتر ۴۵ جاده شاهرود-میامی متاسفانه خودرو واژگون و در این حادثه خانم ۳۶ ساله و دختر ۱۱ ساله جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در سانحه دیگری روز پنج شنبه ساعت ۷:۵۱ صبح در گردنه آهوان محور دامغان-سمنان براثر بی احتیاطی و بی توجهی به جلو از سوی راننده کامیون سه خودرو پراید، پژو ۴۰۵ و سواری تندر۹۰ به صورت زنجیروار به هم برخورد کردند و این حادثه مرگ پسربچه سه ساله سرنشین پراید را رقم زد که شش نفر دیگر نیز مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه محورهای مواصلاتی در سطح استان به واسطه ۴۰دوربین کنترل سرعت پایش می شود، ابراز داشت: متاسفانه در تعطیلات آخر هفته شاهد مرگ سه نفر از هموطنانمان بر اثر بی توجهی به جلو بودیم.

خسروجردی در پایان خاطرنشان کرد: رانندگان باید به محض احساس خستگی و عدم هوشیاری بلافاصله در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند تا شاهد حوادث تلخ این چنینی نباشیم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , حوادث

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط