شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, ایران و جهان, سیاسی, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   پاسخگویی مسئولان به مردم فتنه‌ دشمنان را خنثی می کند
37 بازدید
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۴۰

امام جمعه میامی:

پاسخگویی مسئولان به مردم فتنه‌ دشمنان را خنثی می کند

میامی نیوز -امام‌جمعه میامی با بیان اینکه در دهه فجر مدیران باید دستاوردهای نظام را به گوش مردم برسانند، گفت: مسئولان با پاسخگویی به‌موقع خود، فتنه‌ دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی به میزبانی مسجد امام حسن مجتبی (ع )این شهرستان بابیان اینکه بی‌عدالتی و انحراف از ارزش‌ها مهم‌ترین تهدید برای به خطر انداختن نظام محسوب می‌شود، ابراز داشت: مسئولان باید بابیان عملکرد دستگاه‌های خود و پاسخگویی به‌موقع، فتنه‌های دشمنان را خنثی کنند.

وی بابیان اینکه هدف اصلی دشمنان ایران نابودی و متلاشی شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: دشمن به دنبال سلطه بر تمام کشورهای جهان است و برای رسیدن به این هدف نیز از فشار بر کشورهای ناتوان و بهره‌برداری از ظرفیت‌های آنان استفاده می‌کند.

رسیدگی به حقوق مردم در اولویت باشد

امام‌جمعه میامی بابیان اینکه زخم جامعه امروز بیکاری و مشکلات معیشتی مردم است، ابراز داشت: مسئولان دولتی اگر می‌خواهند افزایش حقوق مدیران رده‌بالا کشور را در دستور کار قرار دهند باید به فکر قشر پایین‌تر باشند و حقوق و رسیدگی به آن‌ها را در اولویت قرار دهند.

 صفایی پور  بابیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی خاری در چشم دشمنان بوده است، تصریح کرد: استکبار همیشه برای براندازی نظام تلاش‌های فراوانی می‌کند لذا باید بدانیم دلسوزی آمریکا نوعی فریب برای پیاده کردن اهداف شوم آن‌ها است لذا بعضی از جوانان و نوجوانان باید مراقب حیله دشمنان باشند.

وی بابیان اینکه رابطه با دشمنان نباید به قیمت عقب‌نشینی از اصول و ارزش‌ها باشد، بیان کرد: اظهار دوستی دشمن یک دسیسه و توطئه است.

استکبار جهانی به دنبال جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی

امام‌جمعه میامی بابیان اینکه استکبار جهانی به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است، ابراز داشت: انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته با محوریت اعتقاد به خدا، ولایت و مردم توانست سد محکمی در برابر نفوذ بیگانگان باشد.

وی بابیان اینکه ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای همیشه دست رد به سینه دشمنان خواهد زد، افزود: مردم می‌دانند که انقلاب ما حاصل خون شهیدان است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , ایران و جهان  , سیاسی  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...

مطالب مرتبط