دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, سیاسی, قرآن وعترت, مناسبتهای ملی ومذهبی  »   پاسداری از آرمان‌های انقلاب به تداوم راه شهدا منجر می‌شود
173 بازدید
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۱۷

امام جمعه موقت میامی :

پاسداری از آرمان‌های انقلاب به تداوم راه شهدا منجر می‌شود

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود.

میامی نیوز – امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های آخرین نماز جمعه بهمن‌ماه۹۶ میامی به میزبانی مسجد جامع این شهر، با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تأکید کرد: مردم در این راهپیمایی با حضور پرشورشان دشمنان را به شکلی تماشایی خنثی کردند.

وی افزود: یکی دیگر از برکات این حضور، تداوم راه شهدا از طریق پاسداشت آرمان‌های انقلاب اسلامی بود که مردم یک‌بار دیگر نشان دادند در بزنگاه‌های انقلاب چه نقش‌آفرینی عظیمی را به نمایش خواهند گذاشت.

دستاوردهای انقلاب حفظ شود

امام‌جمعه موقت میامی با بیان اینکه مردم این شهرستان در کنار ملت ایران اسلامی در طول ۴۰ ساله انقلاب همواره پشتیبانی خود از امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا را نشان داده‌اند، گفت: این انقلاب با خون‌هایی زیادی به پیروزی رسیده تا امروز در اوج عزت باشد لیکن باید از دستاوردهای شهدا و انقلابمان به‌خوبی حفاظت کنیم.

بخشی بابیان اینکه دشمنان از ما اسلام آمریکایی را می‌خواهند و برنامه‌های خود را در شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای بر این مبنا پیاده می‌کنند، تأکید کرد: مؤمنان باید اهل سیاست باشند چراکه اطلاع از وضع موجود بصیرت به همراه می‌آورد و در همین راستا است که دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و کم رنگ کردن ارزش‌های اسلامی و انقلابی هستند.

وی همچنین با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا (س)، گفت: مهم‌ترین درسی که باید از آن حضرت گرفته شود دفاع و تبعیت از ولایت تا راه شهادت است چراکه امروز دشمنان در حال توطئه برای تحلیل رفتن روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در ایران اسلامی هستند.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , سیاسی  , قرآن وعترت  , مناسبتهای ملی ومذهبی

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز - رئیس تبلیغات اسلامی میامی از حضور یک هزار و ۳۴ دانش‌آموز در گفتمان‌های دینی این اداره طی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ خبر داد و گفت: این گفتمان‌ها در ۱۰ مدرسه برگزار شد. حجت‌الاسلام مجید بخشی در گفتگو با خبرنگار میامی...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، اولین گردهمایی تشکل های دینی میامی صبح جمعه با هدف ارتقای کیفی فعالیت های قرآنی در سطح شهرستان و با حضور ۵۰ نفر از مدیران تشکل های قرآنی، مربیان و فعالان قرآنی به همت اداره...
به گزارش میامی نیوز، حجت‌الاسلام مجید بخشی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه شناسایی جلسات خانگی قرآن کریم می‌تواند یک الگو از ترویج فرهنگ قرآنی در سطح جامعه به‌خصوص در بین بانوان ارائه کند، تأکید کرد: ۸۰ نشست...