پیاده‌روی اربعین یک مانور جهانی است/ اجتماع بزرگ اربعین استکبارستیز است

به گزارش میامی نیوز،سیدحسن حسینی‌شاهرودی در گفت‌وگویی با اشاره به پیاده‌روی عظیم اربعین، اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین اجتماع بزرگ سیاسی عبادی جهان اسلام به ویژه تشیع است.

وی ادامه داد: این اجتماع بزرگ تنها متشکل از شیعیان ایران، عراق و جهان اسلام و اهل تسنن نیست؛ بلکه آزادی‌خواهان سراسر جهان در این اجتماع بزرگ حضور دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجتماع بزرگ پیاده‌روی اربعین یک مانور جهانی است، تصریح کرد: این مانور قدرت در دنیا بی‌سابقه است و نظیر آن وجود ندارد.

حسینی‌شاهرودی با تأکید بر اینکه به طور مثال ما در مناسک حج شاهد حضور نهایتأ بیش از چهار میلیون نفر هستیم، اضافه کرد: اما در پیاده‌روی اربعین حضور اجتماع چند ۱۰ میلیونی را شاهدیم که در فرصت کوتاهی این حضور را رقم می زنند.

وی بیان کرد: امیدواریم امسال هم کماکان این اجتماع بزرگ پرشور و با برنامه‌ریزی برگزار شود و بار دیگر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان موج گسترده‌ای را به نمایش بگذارند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیاده‌روی عظیم اربعین پیامی به استکبار جهانی و دشمنان جهان اسلام به ویژه تشیع دارد، اضافه کرد: دشمن بداند این وحدت و انسجام به برکت وجود اسلام و پیامبر عظیم‌الشأن (ص) و امامان معصوم (ع) به دست آمده است.

حسینی‌شاهرودی با تأکید بر اینکه افراد از سایر ادیان الهی در اجتماع بزرگ پیاده‌روی اربعین حضور دارند، تصریح کرد: آنها در کنار مسلمانان به ویژه شیعیان حضور خوبی در این مراسم بزرگ دارند.

وی با تأکید بر اینکه این اجتماع بزرگ استکبارستیز است، خاطرنشان کرد: این حضور نشأ‌ت‌گرفته از روح بلند حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیام عاشورا است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کمیته امداد میامی 12میلیاردریال هزینه معیشت پرداخت

چ آبان ۲ , ۱۳۹۷
محمدمهدی اصغری دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار میامی نیوز افزود: یکهزارو۵۱۷خانوار کمک هزینه معیشت می گیرند و ۸۳۴ خانوار هم از کمک های موردی این نهاد بهره مندمی شوند. اصغری با اشاره به رویکرد کمیته امداد در ارائه خدمات اجتماعی و حمایتی برای توانمندسازی نیازمندان گفت: ارتقای کمی و […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP