شهردار میامی از مردم و مسئولین تشکر کرد

چاپ

به گزارش میامی نیوز، مهندس محمد صادقی ،شهردار میامی با صدور پیامی از بزرگوارانی که در مراسم تکریم و معارفه شهردار میامی شرکت کرند تقدیر و تشکر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و صلوات به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم اروحنا فدا و با درود و سلام بیکران به ارواح طبیه شهدا ، شهدای انقلاب اسلامی شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای شهرستان میامی به ویژه شهدای گمنامی که در خاک این شهر آرمیده اند .
بدینوسیله مراتب تقدیر و سپاس خود را از خانواده های معظم و معزز شهدا، ایثارگران ، جانبازان و کلیه مدعوین مسئولین و سروان عزیز و گرامی به ویژه شهروندان محترم شهر میامی که بر اینجانب منت نهاده و با تشریف فرمایی خود مراسم مارا مزین فرمودند اعلام می دارم.

از لطف بزگوارانی که از شهرهای مختلف تهران،سمنان،شاهرود، مشهد و کاشمردر آئین تکریم و معارفه شهردار میامی حضور یافته و یا با نوشتن بنر و پیام تبریک به اینجانب اظهار لطف داشتند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

همچنین از لطف و عنایت مسئولان محترم استان بویژه استاندار معزز سمنان،جناب آقای دکتر خباز  و امام جمعه محترم میامی، حضرت حجته الاسلام والمسلمین حاج آقای صفایی پور وفرماندار محترم،دکترکریمی و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان میامی تشکر و قدردانی می کنم.

جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی شهر میامی ، که به این حقیر اعتمادکردند و مسئولیت اداره شهر را به اینجانب محول نمودند صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.

همچنین باید از اعضای محترم شورای اسلامی دوره چهارم و جناب آقای مهندس سالاروجناب آقای صباغ وجناب آقای اقایی و جناب آقای غفوری و مهندس باقری،شهرداران سابق میامی که تلاش فراوان در جهت توسعه و آبادانی این شهر نمودند قدردانی نمایم و آرزوی توفیق و سعادت برای این عزیزان را در سنگر دیگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

البته شور شیرین خاطرات تلاشهای این عزیزان همواره در این شهر که در جای جای آن اثر قدمهای پشتکار و همت آن نقش بسته است به یادگار خواهد ماند .

از بدو حضورم در این مکان و مشاهده عظمت حضور وصف ناپذیر شخصیتهای مذهبی ، علمی ، سیاسی و مدیران ارشد و افراد بسیار ارزشی و انقلابی و حضور شهرداران توانمند که به خود زحمت دوری مسافت را تحمیل نموده و اختصاص اوقات و صرف وقتی که می بایست به وظایف جاری و مختص خود می گماردند در مراسم معارفه اینجانب مصروف نموده که این همه بزرگی برای این بنده کوچک هیچ سنخیتی نداردکمال تشکر را دارم .

خدا را شاکرم که نعمت خدمتگزاری را به مردم عزیز و شریف ، مردمی مومن ، با وفا، صبور ولایت مدار و عاشق امامت و ولایت را بنده عطا فرمودند .

موجب فخر و مباهات است مسئولیت خدمتگزاری شهری را بعهده گرفتم که این شهر از شان و جایگاه والایی برخوردار است که مهد دلیران و فقیهان بزرگواری همچون آیات عظام مومنی و موسوی رحمت ا… علیه است .

امیدوارم با استعانت از ذات اقدس الهی و در ظل توجهات خاصه ولی عصر (عج) و با استمداد از بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با دوستی و مهربانی با مردم بخصوص مردم ضعیف و نیازمند و با تاسی از بزرگان دین ، مردم داری مردم محوری و توجه خاص به مردم محروم را سرلوحه کار خود قرار دهم .

امیدوارم نهایت سعی و تلاش خود را در استفاده از تجربیات و آموزه های چندین ساله خود را که از شهرداران گذشته که در کسوت شاگردی و معاونت با آنان کسب نمودم را جهت توسعه و آبادانی این شهر بکارگیرم و امیدوارم به فضل خدای سبحان بتوانم سربلند و رو سپید از عهده این مسئولیت خطیر بر آیم و ثابت کنم که شایستگی سپردن این وظیفه مهم را داشته ام.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار
و السلام علیکم و رحمه ا… و برکاته
محمد صادقی
شهردار میامی