پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار  »   پیام دعوت امام جمعه کالپوش جهت حضور درراهپیمایی روز قدس
134 بازدید
۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۴۷

پیام دعوت امام جمعه کالپوش جهت حضور درراهپیمایی روز قدس

میامی نیوز-دفتر امام‌جمعه کالپوش شهرستان میامی طی بیانیه‌ای حضور گسترده مردم درراهپیمایی روز بزرگ قدس را بر همه مسلمین جهان به ویژه مردم ایران اسلامی ومنطقه کالپوش ضروری دانست.

در این بیانیه که به دفتر  میامی نیوز ارسال‌شده آمده است:

ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی الامام خامنه‌ای “مدظله‌العالی” می‌فرمایند: روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز امت اسلامی است. روز فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی صهیونیزم است که به‌وسیله‌ی دست متجاوز اشغالگران، مداخله کنندگان، قدرت‌های استکباری به جان امت اسلامی افتاده است.

روز قدس از ابتکارات بی‌نظیر امام خمینی”رضوان‌الله تعالی علیه” رهبر کبیر انقلاب اسلامی بود که توانست، یاد و خاطره ملت فلسطین را تا همیشه جاودانه کند، تا هر بار این طوفان عظیم الهی باقدرتی بیشتر برای در هم کوبیدن خانه عنکبوت صهیونیستی به جلو حرکت کند.

امسال نیز روز قدس می‌رود تا تبدیل به حماسه‌ای ماندگار شود و توطئه‌های دشمن را خنثی کند.

جمهوری اسلامی ایران با هدایت رهبری فرزانه و شجاع و ملتی غیور و درصحنه و بااقتدار کامل، پرچم‌دار مقاومت در منطقه و الگوی شایسته‌ای برای آزادیخواهان و حق‌طلبان جهان است.

امروز که جهان مات و مبهوت قدرت نظامی و فراتر از آن، قدرت نرم جمهوری اسلامی گردیده، با اطمینان می‌گوییم که: «ای قدس عزیز، به‌زودی تو را آزاد خواهیم کرد.»

همان‌طور که بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی “رحمهالله علیه” فرمودند؛ «روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌ها با ابرقدرت‌هاست. روز قدس روز هشدار به ابرقدرت‌هاست که دیگر اسلام تحت سیطره شما نیست»

ما به پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای در روز جهانی قدس به همراه ملت ایران و ملت‌های مظلوم جهان به خیابان‌ها خواهیم آمد و فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر اسرائیل» سر خواهیم داد.

لذا برای تجدیدعهدی دوباره با امام خمینی و شهداء و بیعت و لبیکی دیگر به ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای “مدظله‌العالی” از تمام ملت ولایتمدار و انقلابی بخش کالپوش دعوت می‌نماییم در این آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و روز قدسی، دیگر حماسه‌ی بزرگ‌تر از گذشته خلق نمایند.

دفتر امام‌جمعه و ستاد نماز جمعه کالپوش

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز،ظهر امروز،حجت الاسلام بهرامی،امام جمعه بخش کالپوش با امام جمعه شهرستان میامی دیدار وگفتگو کرد. حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور،امام جمعه شهرستان میامی دراین نشست ضمن قدردانی از امام جمعه کالپوش،اهمیت به مناطق محروم شهرستان به ویژه بخش...